Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Chassé Theater
Breda
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultura
Ede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
ATLAS Theater
Emmen
C.C. Hasselt
Hasselt
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Singer Theater
Laren
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. De Woeker
Oudenaarde
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
20:15
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
Theater Zinin
Nijverdal
De Muze
Noordwijk
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
Diligentia
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Capitole
Gent
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
woensdag 21 maart 2018
Johan Goossens - Vlam
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Bovengrens
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 22 maart 2018
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om alles
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Kijkt u eveb mee?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark- Verplicht Spelen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Posttheater, Arnhem
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
19:30
George van Houts - Kom Plot
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Meerpaal, Dronten
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultura, Ede
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Martijn Koning - Koning te rijk
ATLAS Theater, Emmen
William Boeva - Reset
C.C. Hasselt, Hasselt
Johan Goossens - Vlam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Bovengrens
Singer Theater, Laren
20:00
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Op Sterk Water - Hotel
De Harmonie, Leeuwarden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Het Veur Theater, Leidschendam
Claudia de Breij - Nu
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Ogterop, Meppel
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Woeker, Oudenaarde
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ali B - Koorts
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Zonder verdoving
De Meenthe, Steenwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 23 maart 2018
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
George van Houts - Kom Plot
Flint, Amersfoort
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
Jeroen van Merwijk - Lucky
BREStheater, Brielle
Yentl & de Boer - Magie
Spant!, Bussum
20:15
Percossa - BAM!
Spant!, Bussum
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Singer Theater, Laren
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Achterolmen, Maaseik
William Boeva - Reset
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Zinin, Nijverdal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jochen Otten - Troosten
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
De Gestampte Meisjes - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Spot
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Maaspoort, Venlo
Cameretten - Finalistentournee 2017
Schouwburg Venray, Venray
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Speeldoos, Vught
zaterdag 24 maart 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
OOIT
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Orpheus, Apeldoorn
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - De Onzen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Marco Lopes - Moedt
Kennemer Theater, Beverwijk
Jochen Otten - Troosten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Johan Goossens - Vlam
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Groene Zwaan, De Rijp
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Deventer Schouwburg, Deventer
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Omval, Diemen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Capitole, Gent
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Spot
Leidse Schouwburg, Leiden