Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
De Dialoog
Ermelo
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Wesopa Weesp
Weesp
Zalencentrum de Treemter
Balk
Spant!
Bussum
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Idea
Soest
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Islemunda
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Papenstraattheater
Zwolle
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Kolk
Assen
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Veste
Delft
DiamantTheater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Eendracht
Gemert
Theater De Kolk
Assen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Theatercafe Lexke
Budel
Diligentia
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Hoftheater
Raalte
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Sneek
Sneek
Flint
Amersfoort
C.C. De Kinkel
Bemmel
Theater De Lievekamp
Oss
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
De Cammeleur
Dongen
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Hoftheater
Raalte
Theater Zuidplein
Rotterdam
BREStheater
Brielle
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Markant Uden
Uden
Theater Zinin
Nijverdal
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
De Kleine Willem
Enschede
00:00
De Meerpaal
Dronten
Posttheater
Arnhem
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Schuur
Haarlem
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 19 oktober 2018
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theaterpand Weesp, Weesp
Matroesjka - Brainwash
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Kattendans, Bergeijk
Maartje & Kine - Vibrato
De Dialoog, Ermelo
Louise Korthals - Alles is er
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Posttheater, Arnhem
20:30
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Meenthe, Steenwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wesopa Weesp, Weesp
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Zalencentrum de Treemter, Balk
Johan Goossens - Vlam
Spant!, Bussum
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Idea, Soest
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg de Lawei, Drachten
Edson Da Graça - Wakker
Islemunda, Rotterdam
20:30
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Sixties, muzikale lezing
PlusEtage, Baarle-Nassau
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Claudia de Breij - Nu
Zaantheater, Zaandam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Harderwijk, Harderwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Venray, Venray
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater De Kolk, Assen
Arie & Silvester - Wie?!
De Kunstgreep, Oostzaan
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 20 oktober 2018
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Yentl en de Boer - Magie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Lochem, Lochem
Ton Kas - Kakmaker
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tineke Schouten - Highlights
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
DiamantTheater, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
De Eendracht, Gemert
Rayen Panday - Fenomeen
Theater De Kolk, Assen
20:15
Purper - Purper's Passie
Het Musiater, Zevenaar
Piepschuim - Grote Woorden
Theatercafe Lexke, Budel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater Ludens, Voorburg
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Pand, Gorinchem
Marco Lopes - Moedt
Hoftheater, Raalte
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Aan de Slinger, Houten
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Kom, Nieuwegein
Louise Korthals - Alles is er
Theater Sneek, Sneek
Lebbis - De Bovengrens
Flint, Amersfoort
Kiki Schippers - Waar
C.C. De Kinkel, Bemmel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Cammeleur, Dongen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Hoftheater, Raalte
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jan Beuving - Rotatie
BREStheater, Brielle
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Odeon, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Markant Uden, Uden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Zinin, Nijverdal
De Partizanen - Het leven an sich
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Meerpaal, Dronten
Arie & Silvester - Wie?!
Posttheater, Arnhem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
zondag 21 oktober 2018
20:15
TJ Miller
Meervaart, Amsterdam
16:00
Alles Moet Anders - BALL
Cacaofabriek, Helmond
maandag 22 oktober 2018
20:30
Russell Kane
Boom Chicago, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 23 oktober 2018
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Marco Lopes - Moedt
Schuur, Haarlem
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Bouwkunde, Deventer
woensdag 24 oktober 2018
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
Tineke Schouten - Highlights
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Purmaryn, Purmerend
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Posthuis Theater, Heerenveen
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Het Park, Hoorn