Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
Scheldetheater
Terneuzen
De Kattendans
Bergeijk
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Kik
Elst
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Lochem
Lochem
DeMess
Naarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Posttheater
Arnhem
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
30CC/Schouwburg
Leuven
De Harmonie
Leeuwarden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Lux
Nijmegen
Theater Ludens
Voorburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
De hoogte
Winsum
Theater Idea
Soest
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Ogterop
Meppel
Wesopa Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Kampanje
Den Helder
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Dok6
Panningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater RhederArt
Dieren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Oosterpoort
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Bon theater
Medemblik
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater de Schuur
Zevenbergen
Spant!
Bussum
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Weijer
Boxmeer
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Concordia
Enschede
Theater 't Speelhuis
Helmond
Deventer Schouwburg
Deventer
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Hoftheater
Raalte
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. Parnassos
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bellevue
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Deventer Schouwburg
Deventer
vrijdag 01 februari 2019
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Posthuis Theater, Heerenveen
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parktheater, Eindhoven
Thomas Acda - Motel
Scheldetheater, Terneuzen
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Ruchte, Someren
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
zaterdag 02 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kik, Elst
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Anne-Marie Jung - Ram
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Lochem, Lochem
Arno van der Heyden - Heksenjacht
DeMess, Naarden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
De Partizanen - Het leven an sich
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater de Koornbeurs, Franeker
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
30CC/Schouwburg, Leuven
Freek de Jonge - De Suppoost
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Lux, Nijmegen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
De hoogte, Winsum
Johan Goossens - Vlam
Theater Idea, Soest
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Wesopa Weesp, Weesp
Kiki Schippers - Waar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Hofpoort, Coevorden
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Carrousel, Ommen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Murth Mossel - Pauwer
Parktheater, Eindhoven
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Gashouder, Dedemsvaart
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Orpheus, Apeldoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Dok6, Panningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Theater RhederArt, Dieren
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Oosterpoort, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Molenberg, Delfzijl
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Stefano Keizers - Erg Heel
Bon theater, Medemblik
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Thomas Acda
Wilminktheater, Enschede
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater de Schuur, Zevenbergen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Spant!, Bussum
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Speeldoos, Vught
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
zondag 03 februari 2019
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Weijer, Boxmeer
maandag 04 februari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Het HLB Parkstad Limburg Buuttegala
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Concordia, Enschede
dinsdag 05 februari 2019
Ali B - Koorts
Theater 't Speelhuis, Helmond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Hoftheater, Raalte
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Parnassos, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 06 februari 2019
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Speelhuis, Helmond
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer