Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Rietveld Theater
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater RhederArt
Dieren
19:00
Theater Sneek
Sneek
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Weverij
Zierikzee
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Rex
Mol
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Capitole
Gent
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Capitole
Gent
20:15
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Diligentia
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Concordia
Enschede
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zaterdag 04 februari 2017
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Rietveld Theater, Delft
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
LOS muziektheater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Emilio Guzman, Alle mensen verzamelen!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Spot
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Watskeburt?! - de musical
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De Afterparty
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Mini & Maxi
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Willem, Papendrecht
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater RhederArt, Dieren
19:00
Matroesjka - Brainwash
Theater Sneek, Sneek
Jochen Otten
Theater Sneek, Sneek
Bird & Sheep - Yakanuko
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Cabaretpoel - Vier keer is leuk!
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
André Manuel - De Onzen
Zaantheater, Zaandam
zondag 05 februari 2017
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Paul van Vliet
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 06 februari 2017
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Weverij, Zierikzee
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 07 februari 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Agnietenhof, Tiel
Kommil Foo - Schoft
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Rex, Mol
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Oldenosborn - #Life
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 08 februari 2017
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Capitole, Gent
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Spiritus
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de Lach
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Munttheater, Weert
Lenette van Dongen - Tegenwind
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Oldenosborn - #Life
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Wilminktheater, Enschede
20:00
Watskeburt?! - de musical
Zuiderstrandtheater, Den Haag
donderdag 09 februari 2017
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Capitole, Gent
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
De Harmonie, Leeuwarden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Maaspoort, Venlo
René van Meurs - Even goede vrienden
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Meerpaal, Dronten
20:00
Jochen Otten - Overwegend droog
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Leon Mooren
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Schalm, Veldhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Enge Buren - Ruk!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater PePijn, Den Haag