Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Musis
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Singer Theater
Laren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Parktheater
Eindhoven
C.C. Stroud
Putten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Schuur
Haarlem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Speeldoos
Baarn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Muze
Noordwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
dinsdag 29 november 2016
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Parktheater, Eindhoven
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Oldenosborn - #Life
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
ATLAS Theater, Emmen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 30 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Musis, Arnhem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Daglicht
Theater Aan de Slinger, Houten
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Harderwijk, Harderwijk
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meenthe, Steenwijk
Minou Bosua - Minoux
De Maaspoort, Venlo
20:00
NUHR
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Wilminktheater, Enschede
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
donderdag 01 december 2016
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Lochem, Lochem
André Manuel - De Onzen
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Singer Theater, Laren
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Speeldoos, Vught
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Enge Buren - Ruk!
Markant Uden, Uden
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schaffelaartheater, Barneveld
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Parktheater, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Domijnen, Sittard
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Stroud, Putten
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weverij, Zierikzee
20:00
Martijn Koning
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Weijer, Boxmeer
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schuur, Haarlem
Minou Bosua - Minoux
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Hof 88, Almelo
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Schalm, Veldhoven
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Plien en Bianca, Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ton Kas - JABROER
Oude Luxor Theater, Rotterdam
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
vrijdag 02 december 2016
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Storm, Winterswijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater Aan de Slinger, Houten
André Manuel - De Onzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
De Grote Improvisatieshow - Ruben van der Meer en Tijl Beckand
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Ogterop, Meppel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Muze, Noordwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Enge Buren - Ruk!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Hans Liberg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Zaantheater, Zaandam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Griffioen, Amstelveen