Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Gooiland
Hilversum
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Stroud
Putten
00:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Vestzaktheater
Son
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Helsdingen
Vianen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Markant Uden
Uden
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Munttheater
Weert
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Hofnar
Aalten
Den heuvel
Alphen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
zaterdag 07 december 2019
Best of... Ton Kas
Theater Gooiland, Hilversum
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Stroud, Putten
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Hoftheater, Raalte
20:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Verwachting, Ritthem
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Vestzaktheater, Son
20:30
Enge Buren - BASTA!
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Agnietenhof, Tiel
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Helsdingen, Vianen
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
C.C. Zundert, Zundert
Sara Kroos - Verte
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 08 december 2019
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Meervaart, Amsterdam
17:00
Michèle Bernier
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Daan Boom - De Eerste
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
maandag 09 december 2019
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Floralis, Lisse
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 december 2019
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Yora Rienstra - UP
Parktheater, Eindhoven
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 11 december 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Hehobros
Flint, Amersfoort
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Minoux - Moeder mag niet dood
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podium Hoge Woerd, De Meern
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Verte
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Kommil Foo - Oogst
Cultura, Ede
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Edson Da Graça - Wakker
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Daan Boom - De Eerste
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Sean McLoughlin (UK)
Comedy Club Haug, Rotterdam
Lebbis - De Ervaring
Theater Sneek, Sneek
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Markant Uden, Uden
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Munttheater, Weert
donderdag 12 december 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Rayen Panday - Trigger
De Hofnar, Aalten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Den heuvel, Alphen
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Omval, Diemen