Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
HAN Campustheater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Grenedeer
Gronsveld
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
SplotsZ
Roelofarendsveen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Parkgebouw
Rijssen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Jan van Besouw
Goirle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Goudse Schouwburg
Gouda
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Velinx
Tongeren
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Deurne
Deurne
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
Agnietenhof
Tiel
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Ludens
Voorburg
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
donderdag 17 januari 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parktheater, Eindhoven
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Emilio Guzman - Kom dan!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
HAN Campustheater, Nijmegen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kattendans, Bergeijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Chassé Theater, Breda
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 18 januari 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Rayen Panday - Fenomeen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater Grenedeer, Gronsveld
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Omval, Diemen
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater De Musketon, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kampanje, Den Helder
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Concordia, Haastrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Aan de Slinger, Houten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater 't Pand, Gorinchem
Freek de Jonge - De Suppoost
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
SplotsZ, Roelofarendsveen
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Venray, Venray
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schouwburg Lochem, Lochem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Het Park, Hoorn
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Yentl en de Boer - Magie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posthuis Theater, Heerenveen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
20:00
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Jan van Besouw, Goirle
Henry van Loon - Onze Henry
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Alex Ploeg Ultimatum
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Velinx, Tongeren
Matroesjka - Brainwash
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Meenthe, Steenwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Deurne, Deurne
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Arie & Silvester - Wie?!
ATLAS Theater, Emmen
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 19 januari 2019
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jochen Otten - Troosten
Theater Ludens, Voorburg
Patrick Laureij
Theater Gooiland, Hilversum
Matroesjka - Brainwash
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Tuin, Leusden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Bussel, Oosterhout