Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Schalm
Veldhoven
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Fulcotheater
IJsselstein
Posthuis Theater
Heerenveen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Klooster
Woerden
De Kattendans
Bergeijk
Ledeltheater
Oostburg
Het Veur Theater
Leidschendam
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
van Beresteyn
Veendam
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Omval
Diemen
Flint
Amersfoort
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater de Purmaryn
Purmerend
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
BREStheater
Brielle
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
ATLAS Theater
Emmen
De Reggehof
Goor
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Cultura
Ede
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Meerpaal
Dronten
Kennemer Theater
Beverwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Koningshof
Maassluis
20:30
Theater De Omval
Diemen
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Speeldoos
Vught
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Ludens
Voorburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Pand
Gorinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Podium Mozaiek
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Dok6
Panningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kampanje
Den Helder
donderdag 21 februari 2019
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Stefano Keizers - Erg Heel
Fulcotheater, IJsselstein
Thomas Acda - Motel
Posthuis Theater, Heerenveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Het Klooster, Woerden
vrijdag 22 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
De Kattendans, Bergeijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
Ledeltheater, Oostburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Veur Theater, Leidschendam
Anne-Marie Jung - Ram
DeLaMar, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater aan de Schie, Schiedam
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
van Beresteyn, Veendam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Lievekamp, Oss
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Hoftheater, Raalte
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Verwachting, Ritthem
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Omval, Diemen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Flint, Amersfoort
Johan Goossens - Vlam
Het Evertshuis, Bodegraven
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kasper van der Laan - Gewapend karton
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kiki Schippers - Waar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Lampegiet, Veenendaal
12:30
Lunchpauzeverhalen - Oek de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
BREStheater, Brielle
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Meervaart, Amsterdam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Posttheater, Arnhem
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ludens, Voorburg
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
ATLAS Theater, Emmen
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Reggehof, Goor
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Spant!, Bussum
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
00:00
Sounds Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Erg Heel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultura, Ede
Yentl en de Boer - Magie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
zaterdag 23 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Kennemer Theater, Beverwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Deventer Schouwburg, Deventer
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Koningshof, Maassluis
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Omval, Diemen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Koornbeurs, Franeker
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Speeldoos, Vught
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Beuving - Rotatie
Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Agnietenhof, Tiel
Javier Guzman - Guzmán
Theater 't Pand, Gorinchem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Podium Mozaiek, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kiki Schippers - Waar
Dok6, Panningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Lochem, Lochem
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Murth Mossel - Pauwer
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Ogterop, Meppel
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kampanje, Den Helder