Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Kulturhus
Borne
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
ATLAS Theater
Emmen
Theater Cardo
Groesbeek
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
AINSI
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Hoftheater
Raalte
20:00
Perron-3
Rosmalen
Theater aan de Schie
Schiedam
De Domijnen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
De Maagd
Bergen op Zoom
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Druten
Druten
De Ogtent
Duiven
De Kleine Willem
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Schakel
Gilze
De Reggehof
Goor
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Ins Blau
Leiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Perron-3
Rosmalen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
donderdag 21 maart 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
Schaffelaartheater, Barneveld
Arie & Silvester - Wie?!
De Kattendans, Bergeijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kennemer Theater, Beverwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Kulturhus, Borne
Kiki Schippers - Waar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Toegift, Den Hoorn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Matroesjka - Brainwash
ATLAS Theater, Emmen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Cardo, Groesbeek
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Posthuis Theater, Heerenveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Aan de Slinger, Houten
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg Lochem, Lochem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
AINSI, Maastricht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
HAN Campustheater, Nijmegen
Patrick Laureij
Theater Zinin, Nijverdal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Lievekamp, Oss
Stefano Keizers - Erg Heel
Dok6, Panningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Nathalie Baartman - Breek
Hoftheater, Raalte
20:00
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Perron-3, Rosmalen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Schie, Schiedam
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Storm, Winterswijk
De Partizanen - Het leven an sich
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 22 maart 2019
20:15
Yentl en de Boer - Magie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Fresku - Voordat het te laat is
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DeLaMar, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Leids Cabaret Festival Finalistentour 2019
Meervaart, Amsterdam
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Posttheater, Arnhem
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Matroesjka - Brainwash
Schaffelaartheater, Barneveld
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schaffelaartheater, Barneveld
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maagd, Bergen op Zoom
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ali B - Koorts
Chassé Theater, Breda
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Spant!, Bussum
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Spant!, Bussum
Murth Mossel - Pauwer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Agora Theater Druten, Druten
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Ogtent, Duiven
ANNE & LISA - Weltschmerz
De Kleine Willem, Enschede
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schakel, Gilze
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Reggehof, Goor
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Ins Blau, Leiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Theo Nijland - En de rest is onzin
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Ploeg Ultimatum
De Kunstgreep, Oostzaan
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Purmaryn, Purmerend
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Winsinghhof, Roden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Perron-3, Rosmalen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Karin Bloemen - Souvenirs
De Meenthe, Steenwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Schalm, Veldhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Venray, Venray
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Storm, Winterswijk
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Zaantheater, Zaandam