Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Evergem
Evergem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Energiehuis
Dordrecht
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. `t Schaliken
Herentals
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater Sneek
Sneek
Zaantheater
Zaandam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Dok6
Panningen
Fulcotheater
IJsselstein
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
Rietveld Theater
Delft
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Meenthe
Steenwijk
zaterdag 29 december 2018
William Boeva - Reset
Zaantheater, Zaandam
zondag 30 december 2018
20:30
Joop Vos En Maarten Saris - Breinkoekjes
Cacaofabriek, Helmond
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
maandag 31 december 2018
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
dinsdag 01 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Schie, Schiedam
woensdag 02 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
donderdag 03 januari 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Chassé Theater, Breda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Markant Uden, Uden
vrijdag 04 januari 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agora Theater Druten, Druten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Evergem, Evergem
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
De Oosterpoort, Groningen
Stefano Keizers - Erg Heel
Energiehuis, Dordrecht
00:00
Sounds Niets te verliezen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Matroesjka - Brainwash
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochen Otten - Troosten
Theater De Lievekamp, Oss
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
William Boeva - Reset
Theater de Schalm, Veldhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Stoep, Spijkenisse
zaterdag 05 januari 2019
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. `t Schaliken, Herentals
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Purper - Purper's Passie
Fulcotheater, IJsselstein
Jan Beuving - Rotatie
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Klooster, Woerden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Louise Korthals - Alles is er
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Sneek, Sneek
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
zondag 06 januari 2019
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Purper - Purper's Passie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 07 januari 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 08 januari 2019
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schuur, Haarlem
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
woensdag 09 januari 2019
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dok6, Panningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Fulcotheater, IJsselstein
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving - Rotatie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Matroesjka - Brainwash
Rietveld Theater, Delft
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg de Lawei, Drachten
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Speeldoos, Baarn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
donderdag 10 januari 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kruisboog, Tienen
William Boeva - Reset
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Tineke Schouten - Highlights
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Meenthe, Steenwijk