Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Zinin
Nijverdal
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Podium heino
Heino
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theater Aan de Slinger
Houten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus
Epe
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
De Molenberg
Delfzijl
Flint
Amersfoort
Scheldetheater
Terneuzen
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan de Schie
Schiedam
De Speeldoos
Vught
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Boodschap
Rijen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Tuin
Leusden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Wesopa Weesp
Weesp
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Hofpoort
Coevorden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
013
Tilburg
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Mythe
Goes
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Schattelijn
Geertruidenberg
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Fulcotheater
IJsselstein
Chassé Theater
Breda
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schuur
Haarlem
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Markant Uden
Uden
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bellevue
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
vrijdag 16 november 2018
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Zinin, Nijverdal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium heino, Heino
Arie & Silvester - Wie?!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Aan de Slinger, Houten
Ali B - Koorts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Kulturhus, Epe
zaterdag 17 november 2018
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
Yentl en de Boer - Magie
Flint, Amersfoort
William Boeva - Reset
Scheldetheater, Terneuzen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Trefpunt, Warmond
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Speeldoos, Vught
20:15
Purper - Purper's Passie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Boodschap, Rijen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
S.C.C. De Ruchte, Someren
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Junushoff Theater, Wageningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Tuin, Leusden
Patrick Laureij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wesopa Weesp, Weesp
Matroesjka - Brainwash
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podium Hoge Woerd, De Meern
Martijn Kardol - Bang
Theater Hofpoort, Coevorden
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Maartje & Kine - Vibrato
Goudse Schouwburg, Gouda
Louise Korthals - Alles is er
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Fidei et Arti, Oudenbosch
Lebbis - De Bovengrens
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jimmy Carr
013, Tilburg
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Mythe, Goes
Henry van Loon - Onze Henry
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Orpheus, Apeldoorn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Posthuis Theater, Heerenveen
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne-Marie Jung - Ram
De Schattelijn, Geertruidenberg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agnietenhof, Tiel
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Zaantheater, Zaandam
20:00
Als vrouwen vrienden zijn
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Ploeg Ultimatum
Chassé Theater, Breda
zondag 18 november 2018
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater De Verbeelding, Purmerend
maandag 19 november 2018
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 20 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
William Boeva - Reset
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ton Kas - Kakmaker
Leidse Schouwburg, Leiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie
Agnietenhof, Tiel
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schuur, Haarlem
Freek de Jonge - De Suppoost
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Maagd, Bergen op Zoom
woensdag 21 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
William Boeva - Reset
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
De Oosterpoort, Groningen