Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater Sneek
Sneek
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
15:00
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schuur
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Parktheater
Eindhoven
00:00
Dok6
Panningen
Wilminktheater
Enschede
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Rietveld Theater
Delft
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Muze
Noordwijk
Het Kielzog
Hoogezand
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Wilminktheater
Enschede
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Munttheater
Weert
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Hoftheater
Raalte
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Chassé Theater
Breda
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Orpheus
Apeldoorn
Markant Uden
Uden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Harmonie
Leeuwarden
Deventer Schouwburg
Deventer
vrijdag 04 januari 2019
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
William Boeva - Reset
Theater de Schalm, Veldhoven
zaterdag 05 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:15
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Beuving - Rotatie
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Klooster, Woerden
Louise Korthals - Alles is er
Leidse Schouwburg, Leiden
Maartje & Kine - Vibrato
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:30
Purper - Purper's Passie
Fulcotheater, IJsselstein
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Sneek, Sneek
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
zondag 06 januari 2019
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Purper - Purper's Passie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 07 januari 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 08 januari 2019
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schuur, Haarlem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 09 januari 2019
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
De Oosterpoort, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dok6, Panningen
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Walhalla, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Speeldoos, Baarn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Beuving - Rotatie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Matroesjka - Brainwash
Rietveld Theater, Delft
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Wennekerpand, Schiedam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Fulcotheater, IJsselstein
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
donderdag 10 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Ogterop, Meppel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Anne-Marie Jung - Ram
De Muze, Noordwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Het Kielzog, Hoogezand
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochen Otten - Troosten
Munttheater, Weert
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Hoftheater, Raalte
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Matroesjka - Brainwash
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
Murth Mossel - Pauwer
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Chassé Theater, Breda
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kruisboog, Tienen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Markant Uden, Uden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights
De Harmonie, Leeuwarden
Ton Kas - Kakmaker
Deventer Schouwburg, Deventer