Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
16:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Pook
Oostknollendam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Chassé Theater
Breda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Theater De Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Scheldetheater
Terneuzen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
zaterdag 29 oktober 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 30 oktober 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Hoftheater, Raalte
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
16:00
Jochem van Gelder - Verboden voor ouders
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
maandag 31 oktober 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Pook, Oostknollendam
20:00
Michael Winslow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
dinsdag 01 november 2016
André Manuel - De Onzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Schalm, Veldhoven
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
NUHR
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Yentl & de Boer
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 02 november 2016
André Manuel - De Onzen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Klooster, Woerden
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jochen Otten
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater De Leest, Waalwijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Maaspoort, Venlo
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Oldenosborn - #Life
Theater Zuidplein, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eva Crutzen - Spiritus
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Alfred van den Heuvel / Erik Brey / Frans Mulder PURPER's vier jaarge
Schouwburg de Lawei, Drachten
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Kolk, Assen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Posttheater, Arnhem
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 03 november 2016
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Spiegel, Zwolle
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Munttheater, Weert
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater Sneek, Sneek
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Janneke Jager / Jennifer Evenhuis
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - De Afterparty
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jan Beuving - Raaklijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wilfried de Jong & Bruut!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Spot
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Ergens Anders
Chassé Theater, Breda
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Kolk, Assen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Harry Piekema
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 04 november 2016
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Het Klooster, Woerden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Maaspoort, Venlo
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ton Kas - JABROER
Scheldetheater, Terneuzen
Wilfried de Jong & Bruut!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ons Tejater, Lieshout
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cpunt Theater, Hoofddorp
Minou Bosua - Minoux
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen