Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Prinsenhof
Best
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
15:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Karoessel
Geleen
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Beatrix Theater
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Pitboel Theater
Sittard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
AINSI
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Martiniplaza
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Klooster
Woerden
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Metropool
Hengelo
Martiniplaza
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
zaterdag 15 december 2018
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Dakota, Den Haag
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Veste, Delft
Murth Mossel - Pauwer
Rietveld Theater, Delft
Stefano Keizers - Erg Heel
Chassé Theater, Breda
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Chassé Theater, Breda
20:00
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 16 december 2018
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - De Rattenvanger 6+
De Maaspoort, Venlo
20:30
Op Sterk Water - Een magische kerst met Op Sterk Water
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Karoessel, Geleen
20:15
Purper - Purper's Passie
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 17 december 2018
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Beatrix Theater, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Hari Kondabolu
Boom Chicago, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
dinsdag 18 december 2018
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Martijn Kardol - Bang
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Clara Zoerbier / Jack Vinders - Krismesselerei
Theater Kerkrade, Kerkrade
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
woensdag 19 december 2018
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Junushoff Theater, Wageningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Matroesjka - Brainwash
De Meenthe, Steenwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Pitboel Theater, Sittard
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Willem, Papendrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Dok6, Panningen
Patrick Laureij
Theater De Lievekamp, Oss
Oldenhermanns - UNSEXED
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
Martijn Kardol - Bang
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Singer Theater, Laren
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Anne-Marie Jung - Ram
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Parktheater, Eindhoven
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater PePijn, Den Haag
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Freek de Jonge - De Suppoost
Flint, Amersfoort
donderdag 20 december 2018
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
Matroesjka - Brainwash
Theater de Schalm, Veldhoven
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Schalm, Veldhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Werftheater, Utrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
William Boeva - Reset
Parktheater, Eindhoven
20:15
Martijn Kardol - Bang
Cultura, Ede
Stefano Keizers - Erg Heel
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Veste, Delft
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Purper - Purper's Passie
Spant!, Bussum
Patrick Laureij
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Orpheus, Apeldoorn