Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Junushoff Theater
Wageningen
De Speeldoos
Vught
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater De Willem
Papendrecht
Pook
Oostknollendam
Theater de Kom
Nieuwegein
Pier K Nieuw-Vennep
Nieuw Vennep
DeMess
Naarden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Tuin
Leusden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Dialoog
Ermelo
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater RhederArt
Dieren
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
20:00
Het Musiater
Zevenaar
De Maaspoort
Venlo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Filmtheater Luxor
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Munttheater
Weert
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
De Domijnen
Sittard
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
zaterdag 10 november 2018
Anne-Marie Jung - Ram
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Junushoff Theater, Wageningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Speeldoos, Vught
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Martijn Kardol - Bang
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater Walhalla, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rayen Panday - Fenomeen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Kiki Schippers - Waar
Theater De Willem, Papendrecht
Matroesjka - Brainwash
Pook, Oostknollendam
Patrick Laureij
Theater de Kom, Nieuwegein
Piepschuim - Grote Woorden
Pier K Nieuw-Vennep, Nieuw Vennep
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
DeMess, Naarden
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Ogterop, Meppel
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Tuin, Leusden
Lebbis - De Bovengrens
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Purper - Purper's Passie
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Dialoog, Ermelo
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater RhederArt, Dieren
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Diligentia, Den Haag
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Tineke Schouten - Highlights
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Flint, Amersfoort
20:30
KILL ALL KIDS
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Joos Ockels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Hof 88, Almelo
zondag 11 november 2018
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Stefano Keizers - Erg Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 12 november 2018
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 13 november 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Het Musiater, Zevenaar
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Maaspoort, Venlo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Harmonie, Leeuwarden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Veste, Delft
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 14 november 2018
Martijn Kardol - Bang
Schouwburg Odeon, Zwolle
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Filmtheater Luxor, Zutphen
Matroesjka - Brainwash
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Zaantheater, Zaandam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Munttheater, Weert
20:00
Ali B
Theater De Leest, Waalwijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Meenthe, Steenwijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Domijnen, Sittard
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Kursaal Oostende, Oostende
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Ogterop, Meppel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ton Kas - Kakmaker
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Yentl en de Boer - Magie
Theater Harderwijk, Harderwijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Ik beloof niks
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Jan van Besouw, Goirle
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Omval, Diemen
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Diligentia, Den Haag
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - Breek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Comedy Tunes
Fluor, Amersfoort