Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Podium Vlieland
Vlieland
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultuurschuur
Monster
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater de Speeldoos
Baarn
De Nieuwe Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Musiater
Zevenaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
Gryphus
Vierlingsbeek
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Zwaan
Uitgeest
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
De Boodschap
Rijen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
De Kunstgreep
Oostzaan
S.C.C. De Enck
Oirschot
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
woensdag 23 januari 2019
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Sneek, Sneek
Anne-Marie Jung - Ram
Theater aan de Schie, Schiedam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Ledeltheater, Oostburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Thijs Kemperink - Bonje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Freek de Jonge - De Suppoost
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Willem, Enschede
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Posttheater, Arnhem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jan Beuving Rotatie
Meervaart, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 24 januari 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Odeon, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium Vlieland, Vlieland
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Maartje & Kine - Vibrato
Scheldetheater, Terneuzen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Meenthe, Steenwijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Idea, Soest
Murth Mossel - Pauwer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater De Winsinghhof, Roden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Cultuurschuur, Monster
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Matroesjka - Brainwash
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Aan de Slinger, Houten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Marco Lopes - Moedt
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Ik beloof niks
Posthuis Theater, Heerenveen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:00
Didier Super
Koninklijk Circus, Brussel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Speeldoos, Baarn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Nieuwe Kolk, Assen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Posttheater, Arnhem
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arie & Silvester - Wie?!
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 25 januari 2019
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Het Musiater, Zevenaar
Maartje & Kine - Vibrato
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Ludens, Voorburg
Rayen Panday - Fenomeen
Gryphus, Vierlingsbeek
20:15
Katinka Polderman
De Maaspoort, Venlo
20:15
Cabaretvoorstelling Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
Matroesjka - Brainwash
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Zwaan, Uitgeest
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Johan Goossens - Vlam
De Boodschap, Rijen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kunstgreep, Oostzaan
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Enck, Oirschot
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk