Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Gigant
Apeldoorn
DiamantTheater
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Venray
Venray
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Maaspoort
Venlo
C.C. De Kei
Reusel
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Gooiland
Hilversum
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
De Meerpaal
Dronten
Podium Neede
Neede
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
De Vroone
Kapelle
Theater De Willem
Papendrecht
Spant!
Bussum
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
Figi Theater
Zeist
Theater Ludens
Voorburg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:00
Cacaofabriek
Helmond
MFC Velemansdroom
Tjuchem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Lindenberg Theater
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
Posttheater
Arnhem
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Mezz
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Posttheater
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Ledeltheater
Oostburg
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Kleine Willem
Enschede
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Veste
Delft
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Sneek
Sneek
De Harmonie
Leeuwarden
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater aan de Schie
Schiedam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
zaterdag 19 januari 2019
Stefano Keizers - Erg Heel
Gigant, Apeldoorn
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
DiamantTheater, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Venray, Venray
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Maaspoort, Venlo
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
C.C. De Kei, Reusel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Kennemer Theater, Beverwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maagd, Bergen op Zoom
Patrick Laureij
Theater Gooiland, Hilversum
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Meerpaal, Dronten
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
Murth Mossel - Pauwer
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Max van den Burg - Paasbest
De Vroone, Kapelle
Matroesjka - Brainwash
Theater De Willem, Papendrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Spant!, Bussum
20:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Louise Korthals - Alles is er
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Lochem, Lochem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kunstgreep, Oostzaan
Johan Goossens - Vlam
Figi Theater, Zeist
Jochen Otten - Troosten
Theater Ludens, Voorburg
Jan Beuving - Rotatie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Walhalla, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Ernst Jansz
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:00
Balkon Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
Arno van der Heyden - Heksenjacht
MFC Velemansdroom, Tjuchem
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Anne-Marie Jung - Ram
Lindenberg Theater, Nijmegen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Ploeg Ultimatum
Posttheater, Arnhem
zondag 20 januari 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Echt Gebeurd Gala
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Het Veur Theater, Leidschendam
maandag 21 januari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 22 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Om Alles!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Ali B - Koorts (reprise)
Meervaart, Amsterdam
woensdag 23 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Posttheater, Arnhem
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Ledeltheater, Oostburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater De Leest, Waalwijk
Thijs Kemperink - Bonje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Willem, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Goudse Schouwburg, Gouda
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Kolk, Assen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jochen Otten - Troosten
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Jan Beuving Rotatie
Meervaart, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Freek de Jonge - De Suppoost
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Sneek, Sneek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Anne-Marie Jung - Ram
Theater aan de Schie, Schiedam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk