Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
De Speeldoos
Vught
Diligentia
Den Haag
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Kulturhus
Borne
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Arto Theater
Schoonhoven
00:00
Bon theater
Medemblik
C.C. De Werf
Aalst
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Toegift
Den Hoorn
DeMess
Naarden
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koningshof
Maassluis
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Pook
Oostknollendam
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Huiskamer
Weert
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
19:00
La Madeleine
Brussel
vrijdag 11 januari 2019
Thijs Kemperink - Bonje
De Kattendans, Bergeijk
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kattendans, Bergeijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Kattendans, Bergeijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Molenberg, Delfzijl
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Speeldoos, Vught
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Sounds Niets te verliezen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Martijn Koning - Koning van de dieren
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - Breek
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Het leven an sich
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
William Boeva - Reset
S.C.C. De Ruchte, Someren
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Lochem, Lochem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights
Spant!, Bussum
Anne-Marie Jung - Ram
Spant!, Bussum
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Pand, Gorinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochen Otten - Troosten
Theater de Schalm, Veldhoven
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ton Kas - Kakmaker
Theater Gooiland, Hilversum
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Kulturhus, Borne
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater PePijn, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Wesopa Weesp, Weesp
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Cacao Comedy - Stand Up Comedy
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Najib Amhali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Roovers & van Leeuwen - Alone Together
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
zaterdag 12 januari 2019
Johan Goossens - Vlam
Agnietenhof, Tiel
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Druten, Druten
Stefano Keizers - Erg Heel
Arto Theater, Schoonhoven
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Bon theater, Medemblik
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Werf, Aalst
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Toegift, Den Hoorn
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
DeMess, Naarden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Deventer Schouwburg, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rayen Panday - Fenomeen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Koningshof, Maassluis
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Pook, Oostknollendam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Scheldetheater, Terneuzen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Singer Theater, Laren
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Pand, Gorinchem
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Bussel, Oosterhout
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Huiskamer, Weert
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Hof 88, Almelo
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
19:00
Haroun
La Madeleine, Brussel