Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
De Zwaan
Uitgeest
Markant Uden
Uden
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater Sneek
Sneek
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Theater De Willem
Papendrecht
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Kom
Nieuwegein
DeMess
Naarden
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
De Smeltkroes
Maarheeze
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Boerderij
Huizen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Anna theater
Helmond
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De Reggehof
Goor
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Fransche School Culemborg
Culemborg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Dorpshuis De Drijscheer
Alteveer
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
15:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agnietenhof
Tiel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Mythe
Goes
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Papenstraattheater
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Boodschap
Rijen
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
vrijdag 26 oktober 2018
Johan Goossens - Vlam
DeLaMar, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Breek
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 27 oktober 2018
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Zwaan, Uitgeest
Ton Kas - Kakmaker
Markant Uden, Uden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Sneek, Sneek
Lebbis - De Bovengrens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkgebouw, Rijssen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Kei, Reusel
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Fidei et Arti, Oudenbosch
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kom, Nieuwegein
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
DeMess, Naarden
Matroesjka - Brainwash
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Smeltkroes, Maarheeze
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Boerderij, Huizen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tineke Schouten - Highlights
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Anna theater, Helmond
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Reggehof, Goor
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Druten, Druten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Arie & Silvester - Wie?!
Diligentia, Den Haag
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater De Veste, Delft
Kiki Schippers - Waar
Fransche School Culemborg, Culemborg
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij
BREStheater, Brielle
Maartje & Kine - Vibrato
Chassé Theater, Breda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kennemer Theater, Beverwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kattendans, Bergeijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Jimmy Carr
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis De Drijscheer, Alteveer
00:00
Howard Komproe - Live on stage
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 28 oktober 2018
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
PUURGELUL 27 met o.a. Sjaak Bral, Martijn Koning, Jeroen Leenders en B
Paard, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Theater PePijn, Den Haag
15:00
Purper - Purper's Passie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 30 oktober 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agnietenhof, Tiel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Jan van Besouw, Goirle
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Mythe, Goes
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 31 oktober 2018
Jan Beuving - Rotatie
Papenstraattheater, Zwolle
René van Meurs - Ik beloof niks
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Theaterpand Weesp, Weesp
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Domijnen, Sittard
Purper - Purper's Passie
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan de Schie, Schiedam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Boodschap, Rijen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bouwkunde, Deventer
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Martijn Kardol Bang
Meervaart, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere