Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
00:00
C.C. Zundert
Zundert
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Dorpshuis De Drijscheer
Alteveer
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Reggehof
Goor
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Anna theater
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Boerderij
Huizen
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Smeltkroes
Maarheeze
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
DeMess
Naarden
Theater de Kom
Nieuwegein
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Sneek
Sneek
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Markant Uden
Uden
00:00
De Zwaan
Uitgeest
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Het Trefpunt
Warmond
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
15:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Mythe
Goes
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
De Boodschap
Rijen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
De Domijnen
Sittard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
vrijdag 26 oktober 2018
20:30
Purper - Purper's Passie
De Speeldoos, Vught
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theaterpand Weesp, Weesp
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Zundert, Zundert
zaterdag 27 oktober 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Howard Komproe - Live on stage
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis De Drijscheer, Alteveer
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jimmy Carr
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kattendans, Bergeijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kennemer Theater, Beverwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij
BREStheater, Brielle
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kiki Schippers - Waar
Fransche School Culemborg, Culemborg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater De Veste, Delft
Arie & Silvester - Wie?!
Diligentia, Den Haag
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Druten, Druten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Reggehof, Goor
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Anna theater, Helmond
Rayen Panday - Fenomeen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tineke Schouten - Highlights
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Boerderij, Huizen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Smeltkroes, Maarheeze
Matroesjka - Brainwash
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
DeMess, Naarden
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kom, Nieuwegein
Johan Goossens - Vlam
Fidei et Arti, Oudenbosch
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkgebouw, Rijssen
Lebbis - De Bovengrens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Sneek, Sneek
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ton Kas - Kakmaker
Markant Uden, Uden
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Trefpunt, Warmond
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Zaantheater, Zaandam
zondag 28 oktober 2018
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
15:00
Purper - Purper's Passie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
PUURGELUL 27 met o.a. Sjaak Bral, Martijn Koning, Jeroen Leenders en B
Paard, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Theater PePijn, Den Haag
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 30 oktober 2018
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Mythe, Goes
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Jan van Besouw, Goirle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agnietenhof, Tiel
woensdag 31 oktober 2018
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Martijn Kardol Bang
Meervaart, Amsterdam
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Evertshuis, Bodegraven
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Diligentia, Den Haag
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bouwkunde, Deventer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Boodschap, Rijen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Purper - Purper's Passie
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Domijnen, Sittard
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lampegiet, Veenendaal