Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Kulturhus Holten
Holten
Meervaart
Amsterdam
Kulturhus
Epe
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Ziggo Dome
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Schalm
Westwoud
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Gryphus
Vierlingsbeek
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Figi Theater
Zeist
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Regiotheater Niehove
Niehove
20:00
C.C. Deurne
Deurne
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
Dorphuis Abbenbroek
Abbenbroek
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Pook
Oostknollendam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
00:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Pit
Overloon
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Spant!
Bussum
vrijdag 08 november 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kulturhus Holten, Holten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Meervaart, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Kulturhus, Epe
20:30
Anuar - EERLIJK
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Best of... Ton Kas
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Comedy Fabriek - Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater De Boerderij, Huizen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Meerpaal, Dronten
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
De Schalm, Westwoud
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Hehobros
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jacob Spoelstra
Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Gryphus, Vierlingsbeek
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Ludens, Voorburg
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Dorpshuis Renesse, Renesse
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Boxtel, Boxtel
00:00
Yora Rienstra - UP
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Kampanje, Den Helder
zaterdag 09 november 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Figi Theater, Zeist
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Regiotheater Niehove, Niehove
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
C.C. Deurne, Deurne
Best of... Ton Kas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Brigitte Kaandorp
De Maaspoort, Venlo
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dorphuis Abbenbroek, Abbenbroek
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Daniel Sloss
Meervaart, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Enge Buren - BASTA!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Meervaart, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Pook, Oostknollendam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Hehobros
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Zaantheater, Zaandam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
OC 't Waaigat, Zwijndrecht
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Agnietenhof, Tiel
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Pit , Overloon
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nathalie Baartman
Theater Berkelland, Eibergen
Nathalie Baartman - Breek
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Agora Theater Druten, Druten
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Theater De Veste, Delft
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater PePijn, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Sneek, Sneek
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater De Leest, Waalwijk
zondag 10 november 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Spant!, Bussum