Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
Maaspodium
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Klooster
Woerden
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
15:00
Flint
Amersfoort
19:30
Figi Theater
Zeist
21:00
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
19:00
Figi Theater
Zeist
DRU Industriepark
Ulft
21:30
Dorpshuis Renesse
Renesse
19:30
Dorpshuis Renesse
Renesse
21:30
Diligentia
Den Haag
19:30
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Meenthe
Steenwijk
19:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
C.C. Genk
Genk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
16:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
13:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:30
Meervaart
Amsterdam
16:00
Meervaart
Amsterdam
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
13:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
15:00
Flint
Amersfoort
C.C. `t Schaliken
Herentals
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
21:30
Martiniplaza
Groningen
19:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Maaspodium
Rotterdam
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:30
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Posthuis Theater
Heerenveen
19:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Mystiek Theater
Enschede
21:30
Martiniplaza
Groningen
19:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:30
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Ins Blau
Leiden
21:00
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Singer Theater
Laren
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:30
Martiniplaza
Groningen
19:00
Martiniplaza
Groningen
Markant Uden
Uden
20:30
Mainstage
's-Hertogenbosch
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
zaterdag 10 oktober 2020
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Klooster, Woerden
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Fulcotheater, IJsselstein
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Figi Theater, Zeist
21:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Figi Theater, Zeist
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Figi Theater, Zeist
19:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Figi Theater, Zeist
Youp van 't Hek - Korrel Zout
DRU Industriepark, Ulft
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Dorpshuis Renesse, Renesse
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Dorpshuis Renesse, Renesse
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Diligentia, Den Haag
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Diligentia, Den Haag
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Pieter Verelst - Amai
De Meenthe, Steenwijk
19:30
Rayen Panday - Trigger
De Maaspoort, Venlo
20:00
Cabaret Café Powered bij Aegon
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Myllesweerd, Mill
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Genk, Genk
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Freek de Jonge - Asociale afstand
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 11 oktober 2020
16:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
13:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
16:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
13:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fred van Leer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
William Boeva - B30VA
C.C. `t Schaliken, Herentals
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 12 oktober 2020
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
dinsdag 13 oktober 2020
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kiki Schippers - Meer
Theater Bellevue, Amsterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Jandino - Opgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
19:00
Jandino - Opgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
Nathalie Baartman - Breek
Mystiek Theater, Enschede
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
George & Eran - George & Eran worden racisten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
woensdag 14 oktober 2020
20:30
Lonneke Dort
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater Sneek, Sneek
Vlamousse - Saampies
Theater Ins Blau, Leiden
21:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Schalm, Veldhoven
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kiki Schippers - Meer
Theater Bellevue, Amsterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Singer Theater, Laren
Comedy Night: Arie Koomen / Jeroen Pater / Johan van Gulik
Simplon, Groningen
20:00
Johnny De Mol - Hier is de Mol!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Markant Uden, Uden
20:30
Lisa Loeb - Extase
Mainstage, 's-Hertogenbosch
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam