Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Het Klooster
Woerden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Maaspodium
Rotterdam
22:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
Posttheater
Arnhem
19:00
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
21:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
19:30
Stadshoftheater Vianen
Vianen
21:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
19:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
16:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Zaantheater
Zaandam
19:00
Zaantheater
Zaandam
Boom Chicago
Amsterdam
C.C. `t Schaliken
Herentals
Flint
Amersfoort
15:00
Flint
Amersfoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
13:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
16:00
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
16:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
13:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Maaspodium
Rotterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
21:30
Martiniplaza
Groningen
19:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Zaantheater
Zaandam
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
21:30
Martiniplaza
Groningen
19:00
Martiniplaza
Groningen
Mystiek Theater
Enschede
21:00
Posthuis Theater
Heerenveen
19:00
Posthuis Theater
Heerenveen
21:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Mainstage
's-Hertogenbosch
Markant Uden
Uden
21:30
Martiniplaza
Groningen
19:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Simplon
Groningen
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
21:30
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
Theater de Schalm
Veldhoven
19:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater Sneek
Sneek
zaterdag 10 oktober 2020
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Het Klooster, Woerden
Man, man, man, de Podcast
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
22:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Posttheater, Arnhem
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Posttheater, Arnhem
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg de Lawei, Drachten
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Stadshoftheater Vianen, Vianen
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Stadshoftheater Vianen, Vianen
21:30
Anuar - Eerlijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Anuar - Eerlijk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Arie Vuyk
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
21:00
Jandino - Opgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Jandino - Opgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater Bellevue, Amsterdam
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater De Boerderij, Huizen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
19:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
16:00
Enge Buren - Basta!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
André Manuel - Sneu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
19:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Zaantheater, Zaandam
zondag 11 oktober 2020
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
William Boeva - B30VA
C.C. `t Schaliken, Herentals
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
15:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Flint, Amersfoort
Fred van Leer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
16:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
13:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
16:00
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
Meervaart, Amsterdam
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
16:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
13:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
maandag 12 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 13 oktober 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
George & Eran - George & Eran worden racisten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
Nathalie Baartman - Breek
Mystiek Theater, Enschede
21:00
Jandino - Opgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
19:00
Jandino - Opgefokt
Posthuis Theater, Heerenveen
21:30
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kiki Schippers - Meer
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
19:00
Greg Shapiro - Leaving Trumpland
Theater De Veste, Delft
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
woensdag 14 oktober 2020
20:00
Lisa Loeb - Extase
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
C.C. De Brouckere, Torhout
20:30
Glodi Lugungu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Lisa Loeb - Extase
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Markant Uden, Uden
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Martiniplaza, Groningen
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Johnny De Mol - Hier is de Mol!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Comedy Night: Arie Koomen / Jeroen Pater / Johan van Gulik
Simplon, Groningen
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Singer Theater, Laren
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
21:30
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Enge Buren - Basta!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kiki Schippers - Meer
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Schalm, Veldhoven
19:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Schalm, Veldhoven
Vlamousse - Saampies
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater Sneek, Sneek