Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Het spectrum
Schijndel
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
DNK
Assen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Markant Uden
Uden
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Podium heino
Heino
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Het Musiater
Zevenaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Kulturhus Holten
Holten
De Meerpaal
Dronten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater aan de Schie
Schiedam
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Vianen
Vianen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater 't Web
Bleiswijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Effenaar
Eindhoven
Kursaal Oostende
Oostende
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Spant!
Bussum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Jan van Besouw
Goirle
De Maagd
Bergen op Zoom
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Deventer Schouwburg
Deventer
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 11 maart 2022
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Het spectrum, Schijndel
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Deventer Schouwburg, Deventer
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Agnietenhof, Tiel
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
DNK, Assen
20:30
Kamagurka & Herr Seele - The return of the comeback
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Markant Uden, Uden
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
Theater De Omval, Diemen
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Podium heino, Heino
20:00
LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Lochem, Lochem
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Max van den Burg
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Merijn Scholten - Solo
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - SNAK
Posttheater, Arnhem
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Uit het niets
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Focus
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Bussel, Oosterhout
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Diligentia, Den Haag
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Harderwijk, Harderwijk
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Leest, Waalwijk
zaterdag 12 maart 2022
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Zaantheater, Zaandam
20:00
Arie Koomen - BOE!
Kulturhus Holten, Holten
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Meerpaal, Dronten
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater aan de Schie, Schiedam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
BREStheater, Brielle
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Lieven Scheire
La Madeleine, Brussel
20:30
LOS - Lusten en Lasten
C.C. Hillegom, Hillegom
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Louis C.K.
Theater Zuidplein, Rotterdam
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater Bellevue, Amsterdam
Man, man, man, de Podcast
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Meervaart, Amsterdam
20:30
Max van den Burg
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Posttheater, Arnhem
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Agnietenhof, Tiel
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater De Leest, Waalwijk
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Theater Vianen, Vianen
Pieter Derks - Uit het niets
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Focus
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
René van Meurs - 2636
De Molenberg, Delfzijl
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Markant Uden, Uden
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Theater 't Web, Bleiswijk
20:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theaterhotel Almelo, Almelo
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Leest, Waalwijk
zondag 13 maart 2022
19:30
Comedy Nacht
Effenaar, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Kursaal Oostende, Oostende
14:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Spant!, Bussum
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 14 maart 2022
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 15 maart 2022
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Christel de Laat - Hoe dan?!
Jan van Besouw, Goirle
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
De Maagd, Bergen op Zoom
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Flint, Amersfoort
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Storm, Winterswijk
woensdag 16 maart 2022
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Tuin, Leusden
20:30
André Manuel - Sneu
Theater de Spiegel, Zwolle
Christel de Laat - Hoe dan?!
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Deventer Schouwburg, Deventer
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
De Muze, Noordwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam