Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Chassé Theater
Breda
20:00
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
C.C. Lokeren
Lokeren
Zaantheater
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Club Sweet
Oosterhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Vestzaktheater
Enschede
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Vorstin
Hilversum
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Zandloper
Wemmel
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Flint
Amersfoort
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Meervaart
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
World Forum Theater
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Heineken Music Hall
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Pit Buggenhout
Buggenhout
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
De Warande
Turnhout
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Ethias Arena
Hasselt
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
16:00
Q-Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Den Blank
Overijse
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
dinsdag 31 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kommil Foo - Schoft
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dara Ó Briain - Crowd Tickler
Meervaart, Amsterdam
woensdag 01 juni 2016
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Intouchables
Schouwburg Almere, Almere
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Chassé Theater, Breda
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:30
André Manuel
Parktheater, Eindhoven
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Lokeren, Lokeren
donderdag 02 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Martin Borggreve / Raymond Hogenelst / Chris van der Ende / Dario di M
Club Sweet, Oosterhout
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Intouchables
Schouwburg Almere, Almere
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Duncan MacDonald / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Meeuw Roovers / Na
Vestzaktheater, Enschede
21:00
Dolf Jansen
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Chassé Theater, Breda
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Bart Melief / Tom Sligting
Comedy Cafe, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Zandloper, Wemmel
vrijdag 03 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Parktheater, Eindhoven
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Fuad Hassen / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 04 juni 2016
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Pand, Gorinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Meervaart, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Parktheater, Eindhoven
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Almere, Almere
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
20:30
Harry Glotzbach / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 05 juni 2016
Trevor Noah
Heineken Music Hall, Amsterdam
maandag 06 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 07 juni 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 08 juni 2016
20:30
Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Chris van der Ende
Hofman, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Alex Agnew - Unfinished Business
De Pit Buggenhout, Buggenhout
donderdag 09 juni 2016
20:30
Max van den Burg / Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 10 juni 2016
20:15
Ronald Goedemondt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Fuad Hassen / Harry Glotzbach
Comedy Cafe, Amsterdam
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Agnew - Unfinished Business
De Warande, Turnhout
zaterdag 11 juni 2016
20:30
Palmen&Reijmerink / Ronald Snijders
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Hans Teeuwen
Ethias Arena, Hasselt
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Bob MacLaren / Jeffrey Spalburg / Roel C. Verburg
Comedy Cafe, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 12 juni 2016
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 14 juni 2016
20:00
Intouchables
Theater de Spiegel, Zwolle
Dorine Wiersma
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 15 juni 2016
20:30
Mark Waumans
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Blank, Overijse
donderdag 16 juni 2016
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
David Cross
Melkweg, Amsterdam