Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Willem
Papendrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Maaspoort
Venlo
Perron-3
Rosmalen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
De Molenberg
Delfzijl
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Herd
Bladel
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Agnietenhof
Tiel
Theater Sneek
Sneek
Perron-3
Rosmalen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Kielzog
Hoogezand
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Perron-3
Rosmalen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Mythe
Goes
donderdag 14 december 2017
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Schalm, Veldhoven
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Markant Uden, Uden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Zonder verdoving
Theater Sneek, Sneek
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
Ton Kas - Kakmaker
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Theater 't Speelhuis, Helmond
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Parktheater, Eindhoven
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cultura, Ede
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Sjaak Bral
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
20:00
De lief en leed tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nabil Aoulad Ayad
Schouwburg Almere, Almere
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 15 december 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Storm, Winterswijk
Johan Goossens - Vlam
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Fuad Hassen - Held
De Maaspoort, Venlo
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Perron-3, Rosmalen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Derks - Spot
De Molenberg, Delfzijl
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Den Herd, Bladel
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Koning te rijk
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Brainwash
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Beuving - Raaklijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 16 december 2017
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Sjaak Bral
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om alles
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Spot
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Sneek, Sneek
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Emilio Guzman - Kom dan!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kom, Nieuwegein
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Veur Theater, Leidschendam
Piepschuim
Het Kielzog, Hoogezand
Johan Goossens - Vlam
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Danny Cordromp
Blue Collar Hotel, Eindhoven
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kattendans, Bergeijk
Leon van der Zanden - Kameleon
Posttheater, Arnhem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Strak
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 17 december 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 18 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 19 december 2017
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Corren, Steenokkerzeel
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sjaak Bral
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Diligentia, Den Haag
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Om alles!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 20 december 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Beuving - Raaklijn
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Muze, Noordwijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ton Kas - Kakmaker
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes