Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Anna theater
Helmond
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Theater PePijn
Den Haag
15:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Paard
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Mythe
Goes
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Jan van Besouw
Goirle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Veste
Delft
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
Papenstraattheater
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Evertshuis
Bodegraven
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Domijnen
Sittard
De Boodschap
Rijen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Veluvine
Nunspeet
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Spant!
Bussum
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Figi Theater
Zeist
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
DeMess
Naarden
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Meenthe
Steenwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
van Beresteyn
Veendam
zaterdag 27 oktober 2018
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Anna theater, Helmond
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Druten, Druten
zondag 28 oktober 2018
Anne-Marie Jung - Ram
Theater PePijn, Den Haag
15:00
Purper - Purper's Passie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
PUURGELUL 27 met o.a. Sjaak Bral, Martijn Koning, Jeroen Leenders en B
Paard, Den Haag
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
dinsdag 30 oktober 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Mythe, Goes
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Jan van Besouw, Goirle
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agnietenhof, Tiel
woensdag 31 oktober 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
Zaantheater, Zaandam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Theaterpand Weesp, Weesp
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Hof 88, Almelo
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Koornbeurs, Franeker
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Purper - Purper's Passie
Theater aan de Schie, Schiedam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Lochem, Lochem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Posttheater, Arnhem
Jan Beuving - Rotatie
Papenstraattheater, Zwolle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Martijn Kardol Bang
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Evertshuis, Bodegraven
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Domijnen, Sittard
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Boodschap, Rijen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 01 november 2018
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theaterhotel Almelo, Almelo
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hof 88, Almelo
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Willem, Papendrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kom, Nieuwegein
Purper - Purper's Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kampanje, Den Helder
Matroesjka - Brainwash
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Patrick Laureij
Spant!, Bussum
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Jeroen Leenders
Nieuwe Nor, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Yentl en de Boer - Magie
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Ploeg Ultimatum
Junushoff Theater, Wageningen
Hadewych Minis - Minis Plus
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Figi Theater, Zeist
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Diligentia, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
DeMess, Naarden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Weijer, Boxmeer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meenthe, Steenwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Maagd, Bergen op Zoom
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Bert Visscher
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 02 november 2018
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
van Beresteyn, Veendam