Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Junushoff Theater
Wageningen
De Speeldoos
Vught
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Boodschap
Rijen
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Tuin
Leusden
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Kulturhus Holten
Holten
Posthuis Theater
Heerenveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Mythe
Goes
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Gashouder
Dedemsvaart
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Hofpoort
Coevorden
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
00:00
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Verbeelding
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Koningshof
Maassluis
Theater De Tuin
Leusden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
ATLAS Theater
Emmen
vrijdag 16 november 2018
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 17 november 2018
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Zaantheater, Zaandam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Trefpunt, Warmond
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Junushoff Theater, Wageningen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Speeldoos, Vught
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Purper - Purper's Passie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jimmy Carr
013, Tilburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agnietenhof, Tiel
William Boeva - Reset
Scheldetheater, Terneuzen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Meenthe, Steenwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Matroesjka - Brainwash
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Arto Theater, Schoonhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Als vrouwen vrienden zijn
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Boodschap, Rijen
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Fidei et Arti, Oudenbosch
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Lochem, Lochem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Tuin, Leusden
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Henry van Loon - Onze Henry
Kulturhus Holten, Holten
Brigitte Kaandorp - Eh...
Posthuis Theater, Heerenveen
Maartje & Kine - Vibrato
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Mythe, Goes
Anne-Marie Jung - Ram
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Louise Korthals - Alles is er
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Kiki Schippers - Waar
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Gashouder, Dedemsvaart
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podium Hoge Woerd, De Meern
Martijn Kardol - Bang
Theater Hofpoort, Coevorden
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Ploeg Ultimatum
Chassé Theater, Breda
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Bovengrens
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Yentl en de Boer - Magie
Flint, Amersfoort
Patrick Laureij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
zondag 18 november 2018
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Verwachting, Ritthem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater De Verbeelding, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 19 november 2018
20:00
Jimmy Carr
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 20 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Purper - Purper's Passie
Agnietenhof, Tiel
William Boeva - Reset
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ton Kas - Kakmaker
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schuur, Haarlem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Maagd, Bergen op Zoom
Freek de Jonge - De Suppoost
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 21 november 2018
William Boeva - Reset
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2018: Beeldenstorm
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Johan Goossens - Vlam
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Arie & Silvester - Wie?!
Koningshof, Maassluis
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Tuin, Leusden
Purper - Purper's Passie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Matroesjka - Brainwash
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochen Otten - Troosten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Stefano Keizers - Erg Heel
De Oosterpoort, Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
ATLAS Theater, Emmen