Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Posa
Lelystad
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
15:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Zaantheater
Zaandam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Markant Uden
Uden
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Energiehuis
Dordrecht
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Evergem
Evergem
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Lievekamp
Oss
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
C.C. Bacchus
Aalsmeer
00:00
Theater Sneek
Sneek
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Markant Uden
Uden
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schuur
Haarlem
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
zaterdag 22 december 2018
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Brigitte Kaandorp - Eh...
Junushoff Theater, Wageningen
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Posa, Lelystad
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Anne-Marie Jung - Ram
Deventer Schouwburg, Deventer
zondag 23 december 2018
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
15:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
maandag 24 december 2018
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 26 december 2018
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
donderdag 27 december 2018
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Lievekamp, Oss
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cameretten: Finalistentournee 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
vrijdag 28 december 2018
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:30
oudejaar Javier Guzman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Cameretten - Finalistentour 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
zaterdag 29 december 2018
William Boeva - Reset
Zaantheater, Zaandam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
19:30
Mo Hersi OudejaarsConference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Joop Vos En Maarten Saris
Cacaofabriek, Helmond
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Herd, Bladel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
zondag 30 december 2018
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Joop Vos En Maarten Saris - Breinkoekjes
Cacaofabriek, Helmond
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Lievekamp, Oss
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
maandag 31 december 2018
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 01 januari 2019
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan de Schie, Schiedam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
woensdag 02 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
donderdag 03 januari 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Chassé Theater, Breda
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Markant Uden, Uden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
vrijdag 04 januari 2019
William Boeva - Reset
Theater de Schalm, Veldhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Erg Heel
Energiehuis, Dordrecht
00:00
Sounds Niets te verliezen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Stoep, Spijkenisse
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Evergem, Evergem
Matroesjka - Brainwash
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Agora Theater Druten, Druten
Jochen Otten - Troosten
Theater De Lievekamp, Oss
Jan Beuving - Rotatie
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
zaterdag 05 januari 2019
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Bacchus, Aalsmeer
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Sneek, Sneek
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Purper - Purper's Passie
Fulcotheater, IJsselstein
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Kennemer Theater, Beverwijk
Louise Korthals - Alles is er
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Klooster, Woerden
Jan Beuving - Rotatie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
zondag 06 januari 2019
15:00
Purper - Purper's Passie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
DeLaMar, Amsterdam
maandag 07 januari 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 08 januari 2019
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schuur, Haarlem
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen