Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
De Speeldoos
Vught
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
De Weijer
Boxmeer
Chassé Theater
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater Dakota
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Wilminktheater
Enschede
De Dialoog
Ermelo
De Eendracht
Gemert
Capitole
Gent
20:30
De Schakel
Gilze
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Podium Neede
Neede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Vestzaktheater
Son
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater Ludens
Voorburg
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
16:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Hoftheater
Raalte
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Pook
Oostknollendam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Spiegel
Zwolle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Chassé Theater
Breda
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
vrijdag 28 oktober 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Werftheater, Utrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochen Otten
De Speeldoos, Vught
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Storm, Winterswijk
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 29 oktober 2016
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posttheater, Arnhem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schaffelaartheater, Barneveld
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Weijer, Boxmeer
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Chassé Theater, Breda
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
BREStheater, Brielle
Daniël Arends - De Afterparty
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Dakota, Den Haag
Pieter Derks - Spot
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Wilminktheater, Enschede
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
De Dialoog, Ermelo
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Eendracht, Gemert
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:30
Oldenosborn - #Life
De Schakel, Gilze
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater 't Pand, Gorinchem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Ergens Anders
De Oosterpoort, Groningen
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podium Neede, Neede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Vestzaktheater, Son
Lenette van Dongen - Tegenwind
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Werftheater, Utrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadshoftheater Vianen, Vianen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Ludens, Voorburg
Marc-Marie Huijbregts
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 30 oktober 2016
16:00
Jochem van Gelder - Verboden voor ouders
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Hoftheater, Raalte
maandag 31 oktober 2016
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Michael Winslow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Pook, Oostknollendam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
dinsdag 01 november 2016
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Yentl & de Boer
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Chassé Theater, Breda
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Spot
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Witte Theater, IJmuiden
20:00
NUHR
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - De Onzen
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 02 november 2016
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Kolk, Assen
20:15
Alfred van den Heuvel / Erik Brey / Frans Mulder PURPER's vier jaarge
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eva Crutzen - Spiritus
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Bussel, Oosterhout
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Oldenosborn - #Life
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater Geert Teis, Stadskanaal
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Maaspoort, Venlo
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Klooster, Woerden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Het Musiater, Zevenaar
André Manuel - De Onzen
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 03 november 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Harry Piekema
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Kolk, Assen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Chassé Theater, Breda
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Spot
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen