Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Klooster
Woerden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Cultura
Ede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Gigant
Apeldoorn
Theater Hof 88
Almelo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Wilminktheater
Enschede
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Musiater
Zevenaar
Theater Ludens
Voorburg
van Beresteyn
Veendam
Agnietenhof
Tiel
20:15
Vestzaktheater
Son
Theater aan de Schie
Schiedam
LantarenVenster
Rotterdam
C.C. De Kei
Reusel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
De Flux
Zaandam
Kukeleku
Horst
17:30
Jopenkerk
Haarlem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Simplon
Groningen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Munttheater
Weert
Theater Walhalla
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Dialoog
Ermelo
Wilminktheater
Enschede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
CulturA & Zo
Nootdorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
BREStheater
Brielle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Figi Theater
Zeist
Junushoff Theater
Wageningen
dinsdag 03 oktober 2017
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 04 oktober 2017
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-bie-jer
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Lochem, Lochem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Singer Theater, Laren
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Aan de Slinger, Houten
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kampanje, Den Helder
donderdag 05 oktober 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Klooster, Woerden
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
20:15
Zonder verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultura, Ede
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
20:30
Piepschuim
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston We Have
Gigant, Apeldoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
vrijdag 06 oktober 2017
Martijn Koning - Koning te rijk
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Voorveghter, Hardenberg
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Wilminktheater, Enschede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 07 oktober 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Musiater, Zevenaar
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Ludens, Voorburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
van Beresteyn, Veendam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agnietenhof, Tiel
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Vestzaktheater, Son
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Schie, Schiedam
Jandino Asporaat / Murth Mossel - Bemm Comedy @ ICFR
LantarenVenster, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. De Kei, Reusel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Bouwkunde, Deventer
Martijn Koning - Koning te rijk
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 08 oktober 2017
21:00
Fabian Franciscus / Pepijn Schoneveld / Raoul Heertje - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kukeleku, Horst
17:30
Edson Da Graça / Martijn Oosterhuis
Jopenkerk, Haarlem
20:00
Chris Rock
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 09 oktober 2017
20:15
Climate Comedy Night
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 10 oktober 2017
20:00
Roy en Hedy Grünewald
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Zonder verdoving
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
woensdag 11 oktober 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Spiegel, Zwolle
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Koorts
Het Veur Theater, Leidschendam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Weijer, Boxmeer
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 12 oktober 2017
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Munttheater, Weert
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Dialoog, Ermelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Wilminktheater, Enschede
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Agora Theater Druten, Druten
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jetty Mathurin - De Overdracht
Deventer Schouwburg, Deventer
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Veste, Delft
Ali B - Koorts
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Zonder verdoving
Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 13 oktober 2017
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Piepschuim
De Maaspoort, Venlo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Marlon Kicken
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Winsinghhof, Roden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ton Kas - Kakmaker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Uit de hoge hoed improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Omval, Diemen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
BREStheater, Brielle
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 14 oktober 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Figi Theater, Zeist
Ton Kas - Kakmaker
Junushoff Theater, Wageningen