Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Schalm
Veldhoven
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Scheldetheater
Terneuzen
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Dialoog
Ermelo
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
De Klif
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Weverij
Zierikzee
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Podium Hoge Woerd
De Meern
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
woensdag 20 april 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Schalm, Veldhoven
Kommil Foo - Schoft
Munttheater, Weert
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 21 april 2016
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Daniël Arends
Musis, Arnhem
Cabaretteketet
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
De Molenberg, Delfzijl
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Deventer Schouwburg, Deventer
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Daglicht
Posthuis Theater, Heerenveen
Sara Kroos - Doorgefokt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Thomas Smith
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van Kooten
De Muze, Noordwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kommil Foo - Schoft
Scheldetheater, Terneuzen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Markant Uden, Uden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 22 april 2016
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Meervaart, Amsterdam
Johan Goossens - Daglicht
Posttheater, Arnhem
Kasper van Kooten
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
De Maagd, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
De Partizanen - De Partizanen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Op het laatste moment
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
Nathalie Baartman - Louter
Jan van Besouw, Goirle
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Daniël Arends
Fulcotheater, IJsselstein
Kommil Foo - Schoft
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Cameretten Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Vincent Geers - Je moet het maar durven
De Klif, Nijmegen
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Hoftheater, Raalte
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Walhalla, Rotterdam
Dorine Wiersma
Theater Sneek, Sneek
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Speeldoos, Vught
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
André Manuel
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De Weverij, Zierikzee
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 23 april 2016
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van Kooten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Rayen Panday - Niet verder vertellen
Podium Mozaiek, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Comedy Kitchen
De Dillewijn, Ankeveen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
De Partizanen - De Partizanen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kirsten van Teijn - Heilloos
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Cameretten Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
Bob MacLaren / Reinier Meijer / Tanja Seehofer / Victor Luis van Es
Lichtfabriek, Haarlem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Paardenpoetser
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kommil Foo - Schoft
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Andries Tunru / De Blonde Jongens en Tim / Kasper van der Laan / Nieuw
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Walhalla, Rotterdam