Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Martiniplaza
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cultura
Ede
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater Hofpoort
Coevorden
Spant!
Bussum
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Kimme
Zuidlaren
Theater de Kimme
Zuidlaren
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Domijnen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Bon theater
Medemblik
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Oosterpoort
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Mythe
Goes
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Molen
Beuningen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Maagd
Bergen op Zoom
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
15:00
Markant Uden
Uden
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Munttheater
Weert
Theater de Schalm
Veldhoven
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
vrijdag 15 april 2016
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Hans Aarsman - Zelf weten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Martiniplaza, Groningen
Cabaretteketet
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultura, Ede
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Dakota, Den Haag
Kommil Foo - Schoft
Diligentia, Den Haag
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Molenberg, Delfzijl
Nathalie Baartman - Louter
Theater Hofpoort, Coevorden
Sara Kroos - Doorgefokt
Spant!, Bussum
20:15
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Podium Boxtel, Boxtel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Kennemer Theater, Beverwijk
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Kattendans, Bergeijk
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kattendans, Bergeijk
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schaffelaartheater, Barneveld
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van Kooten
Schouwburg Almere, Almere
Cameretten Finalistentournee
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 16 april 2016
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Kimme, Zuidlaren
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kimme, Zuidlaren
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Partizanen - De Partizanen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Je Suis Ali
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Markant Uden, Uden
Kirsten van Teijn - Heilloos
Markant Uden, Uden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Meenthe, Steenwijk
Johan Goossens - Daglicht
De Domijnen, Sittard
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor zichzelf
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Cameretten Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Kasper van Kooten
Bon theater, Medemblik
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
André Manuel
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Nina June - In your face
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kommil Foo - Schoft
De Oosterpoort, Groningen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Jan van Besouw, Goirle
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Mythe, Goes
Nathalie Baartman - Louter
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Deventer Schouwburg, Deventer
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Kennemer Theater, Beverwijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Molen, Beuningen
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Appels met Peren
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maagd, Bergen op Zoom
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Flint, Amersfoort
20:00
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 17 april 2016
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Leest, Waalwijk
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Markant Uden, Uden
14:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 19 april 2016
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 20 april 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Schoft
Munttheater, Weert
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agnietenhof, Tiel
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft