Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Orpheus
Apeldoorn
Zaantheater
Zaandam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Lanaken
Lanaken
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Kik
Elst
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Theater PePijn
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zinin
Nijverdal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Bon theater
Medemblik
Stadshoftheater Vianen
Vianen
C.C. De Kei
Reusel
Noorderkerk
Sneek
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Theater Walhalla
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Schaffelaartheater
Barneveld
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
Het Musiater
Zevenaar
De Kunstgreep
Oostzaan
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Mythe
Goes
De Eendracht
Gemert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Scagon theater
Schagen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
Koningshof
Maassluis
15:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ins Blau
Leiden
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Jan van Besouw
Goirle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Sneek
Sneek
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Mezz
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
vrijdag 15 februari 2019
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Partizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Jan Beuving - Rotatie
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 16 februari 2019
Thomas Acda - Motel
Theater de Stoep, Spijkenisse
William Boeva - Reset
C.C. Lanaken, Lanaken
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Zuidplein, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Kik, Elst
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater PePijn, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Meervaart, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Oldenhermanns - UNSEXED
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Zinin, Nijverdal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Matroesjka - Brainwash
Bon theater, Medemblik
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadshoftheater Vianen, Vianen
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Kei, Reusel
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Noorderkerk, Sneek
Rayen Panday - Fenomeen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Louise Korthals - Alles is er
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Diligentia, Den Haag
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Posttheater, Arnhem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Walhalla, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Deventer Schouwburg, Deventer
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schaffelaartheater, Barneveld
Anne-Marie Jung - Ram
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Freek de Jonge - De Suppoost
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Musiater, Zevenaar
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
De Kunstgreep, Oostzaan
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van der Laan - Gewapend karton
De Nieuwe Kolk, Assen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Mythe, Goes
Jochen Otten - Troosten
De Eendracht, Gemert
Emilio Guzman - Kom dan!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Aan de Slinger, Houten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Spant!, Bussum
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Scagon theater, Schagen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meerpaal, Dronten
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Berthold Gunster / Dion Vincken - Omdenken: Lastige Kinderen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Patrick Nederkoorn
Meervaart, Amsterdam
zondag 17 februari 2019
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Koningshof, Maassluis
15:15
Berry Knapen / Freddy van den Elzen / Rien Bekkers - Tonpraoten in ut
Markant Uden, Uden
20:15
Mira Van Der Lubbe - Maak van je shit een hit
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 18 februari 2019
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Ins Blau, Leiden
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 19 februari 2019
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Leest, Waalwijk
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Jan van Besouw, Goirle
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Sneek, Sneek
Anne-Marie Jung - Ram
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 20 februari 2019
Thomas Acda - Motel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Parktheater, Eindhoven
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam