Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Veste
Delft
Singer Theater
Laren
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Winsinghhof
Roden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Willem
Papendrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Perron-3
Rosmalen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Zinin
Nijverdal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De tippe
Vledder
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Fulcotheater
IJsselstein
Agnietenhof
Tiel
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Agnietenhof
Tiel
De Speeldoos
Vught
De Meenthe
Steenwijk
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Bouwkunde
Deventer
Theaterpand Weesp
Weesp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Stenge
Heinkenszand
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater Ludens
Voorburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Chassé Theater
Breda
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Cultura
Ede
woensdag 13 februari 2019
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
Munttheater, Weert
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Ali B
Diligentia, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 14 februari 2019
Yentl en de Boer - Magie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Wennekerpand, Schiedam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Thomas Acda - Motel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Sounds Niets te verliezen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Verwachting, Ritthem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Singer Theater, Laren
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
C.C. De Pas, Heesch
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lievekamp, Oss
Maartje & Kine - Vibrato
Hoftheater, Raalte
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochen Otten - Troosten
Schaffelaartheater, Barneveld
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Winsinghhof, Roden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Groene Engel, Oss
20:30
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Meenthe, Steenwijk
Freek de Jonge - De Suppoost
De Meenthe, Steenwijk
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Odeon, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Willem, Papendrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Harderwijk, Harderwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Zinin, Nijverdal
Alex Ploeg Ultimatum
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 15 februari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. De tippe, Vledder
Yentl en de Boer - Magie
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Veluvine, Nunspeet
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Fulcotheater, IJsselstein
Thomas Acda - Motel
Agnietenhof, Tiel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Meervaart, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Schalm, Veldhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Agnietenhof, Tiel
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Speeldoos, Vught
René van Meurs - Ik beloof niks
De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bouwkunde, Deventer
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Nathalie Baartman - Breek
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Stenge, Heinkenszand
Murth Mossel - Pauwer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Schattelijn, Geertruidenberg
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Oosterpoort, Groningen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Chassé Theater, Breda
Javier Guzman - Guzmán
Theater PePijn, Den Haag
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jan Beuving - Rotatie
Cultura, Ede