CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -178
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 06 apr
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Rietveld Theater
Delft
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
De Meerpaal
Dronten
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Checkpoint Charlie
Amsterdam
do 07 apr
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
De Reggehof
Goor
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
vr 08 apr
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Prismare
Enschede
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. De tippe
Vledder
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
za 09 apr
Wilminktheater
Enschede
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hasselbak
Eemnes
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater 't Speelhuis
Helmond
1
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp

woensdag 06 april 2016

Kasper van Kooten Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Scheldetheater, Terneuzen
Patrick Laureij - Dekking Hoog Rietveld Theater, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind Parktheater, Eindhoven
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
20:30
Cameretten Finalistentournee Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Fulcotheater, IJsselstein
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Meerpaal, Dronten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Ironic Curtain Comedy Club Special: Attila The Stockbroker & Barnstorm Checkpoint Charlie, Amsterdam

donderdag 07 april 2016

20:30
Cameretten Finalistentournee Witte Theater, IJmuiden
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theaters Tilburg, Tilburg
Jacquelien de Savornin Lohman Theater de Voorveghter, Hardenberg
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater de Kom, Nieuwegein
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Johan Goossens - Daglicht Schouwburg Ogterop, Meppel
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Hans Teeuwen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Louter Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Doorgefokt Markant Uden, Uden
Leids Cabaret Festival - finalistentour Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Daniël Arends De Reggehof, Goor
Lebbis - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Heilloos Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen

vrijdag 08 april 2016

20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man Werftheater, Utrecht
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theaterhotel Almelo, Almelo
De Partizanen - De Partizanen Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater Harderwijk, Harderwijk
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Aarsman - Zelf weten Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater de Schalm, Veldhoven
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Roeka - Voort! Theater Bouwkunde, Deventer
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk Theater 't Pand, Gorinchem
Piepschuim - Zo doen we dat hier Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Roué Verveer - Op het laatste moment Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden Schouwburg Venray, Venray
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Kasper van Kooten Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Prismare, Enschede
20:30
André Manuel Podium Hoge Woerd, De Meern
Jacquelien de Savornin Lohman Philharmonie Haarlem, Haarlem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Meervaart, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Flint, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop De Molenberg, Delfzijl
Lebbis - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cameretten Finalistentournee C.C. De tippe, Vledder
Ashton Brothers - Enfants Terribles Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Intouchables Agnietenhof, Tiel

zaterdag 09 april 2016

Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Wilminktheater, Enschede
20:00
Daniël Arends Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man Werftheater, Utrecht
20:30
Patrick Nederkoorn - Code Rood Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Piepschuim - Zo doen we dat hier Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk Theater RhederArt, Dieren
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van Kooten Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater de Kampanje, Den Helder
Martin Simek Theater de Hasselbak, Eemnes
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Theater Dakota, Den Haag
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Theater 't Speelhuis, Helmond
1
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Johan Goossens - Daglicht TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Patrick Laureij - Dekking Hoog Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Pagina -178