Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Flux
Zaandam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
21:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. De steiger Boom
Boom
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Schalm
Veldhoven
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Theater Sneek
Sneek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Kom
Nieuwegein
Munttheater
Weert
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Bibelot
Dordrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meerpaal
Dronten
20:30
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Perron-3
Rosmalen
De Maagd
Bergen op Zoom
Orpheus
Apeldoorn
Scheldetheater
Terneuzen
23:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
zaterdag 13 mei 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Harry Glotzbach / Kristel Zweers
De Flux, Zaandam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Orpheus, Apeldoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
21:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De alkeburcht, Roelofarendsveen
André Manuel - De Onzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 14 mei 2017
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadstheater Arnhem, Arnhem
maandag 15 mei 2017
20:00
Theo Maassen
AFAS Circustheater, Scheveningen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
De Grote Improvisatieshow
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Flint, Amersfoort
dinsdag 16 mei 2017
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sanne Wallis de Vries - Gut
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Harmonie, Leeuwarden
Henry van Loon - Sleutelmoment
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
woensdag 17 mei 2017
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Lievekamp, Oss
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Javier Guzman - G-BIE-JER
De Nieuwe Kolk, Assen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Harmonie, Leeuwarden
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 18 mei 2017
William Boeva - Reset
C.C. De steiger Boom, Boom
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Zaantheater, Zaandam
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Speeldoos, Baarn
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marjolijn van Kooten - Paniek
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
ATLAS Theater, Emmen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Sneek, Sneek
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Kom, Nieuwegein
Cabarestafette
Munttheater, Weert
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Munttheater, Weert
André Manuel - De Onzen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
vrijdag 19 mei 2017
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
The Stand-up Club
Bibelot, Dordrecht
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sanne Wallis de Vries - Gut
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Meervaart, Amsterdam
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Spot
De Meerpaal, Dronten
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
Mike Boddé - De Geurige Man
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Madelijne Kool / Nicolaas Duin - De Wake Up Kool
Perron-3, Rosmalen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Maagd, Bergen op Zoom
Karin Bloemen - Volle Bloei
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
23:45
Jeroen Pater / Jurg van Ginkel / Ruud Smulders
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Markant Uden, Uden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Agnietenhof, Tiel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam