Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Vlieland
Vlieland
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Carrousel
Ommen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Deurne
Deurne
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Ludens
Voorburg
Hoftheater
Raalte
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Omval
Diemen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
DeMess
Naarden
Spant!
Bussum
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Walhalla
Rotterdam
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Werftheater
Utrecht
De Weijer
Boxmeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
De Meerpaal
Dronten
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Maaspoort
Venlo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Het Klooster
Woerden
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agnietenhof
Tiel
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Diligentia
Den Haag
Theater Floralis
Lisse
Theater Floralis
Lisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Den Herd
Bladel
Chassé Theater
Breda
00:00
C.C. De Kei
Reusel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Omval
Diemen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Orpheus
Apeldoorn
De Smeltkroes
Maarheeze
donderdag 11 oktober 2018
00:00
Howard Komproe - Live on stage
De Meenthe, Steenwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Harmonie, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam
Het Veur Theater, Leidschendam
Kiki Schippers - Waar
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
Groene Engel, Oss
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Speeldoos, Baarn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Vlieland, Vlieland
20:15
Purper - Purper's Passie
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Rayen Panday - Fenomeen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Carrousel, Ommen
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tineke Schouten - Highlights
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Hofnar, Valkenswaard
vrijdag 12 oktober 2018
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Deurne, Deurne
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Ludens, Voorburg
Arie & Silvester - Wie?!
Hoftheater, Raalte
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Zinin, Nijverdal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochen Otten - Troosten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kiki Schippers - Waar
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
DeMess, Naarden
Lebbis - De Bovengrens
Spant!, Bussum
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fransche School Culemborg, Culemborg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
De Meerpaal, Dronten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Kom, Nieuwegein
Rayen Panday - Fenomeen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Ik beloof niks
De Maaspoort, Venlo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Storm, Winterswijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Floralis, Lisse
zaterdag 13 oktober 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Floralis, Lisse
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg de Lawei, Drachten
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Den Herd, Bladel
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Chassé Theater, Breda
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Kei, Reusel
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kunstgreep, Oostzaan
Howard Komproe - Live on stage
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam
De Smeltkroes, Maarheeze