Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
De Speulkoel Anloo
Anloo
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater PePijn
Den Haag
21:00
C.C. Deurne
Deurne
19:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
21:30
De Mattelier
Groenlo
19:00
De Mattelier
Groenlo
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
De Vroone
Kapelle
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Koningshof
Maassluis
DeMess
Naarden
21:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
16:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Dok6
Panningen
19:00
Dok6
Panningen
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
19:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
16:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Chassé Theater
Breda
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Musis
Arnhem
20:00
Het Parochiehuis
Delden
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Het Diekhuus
Middelharnis
19:30
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Idea
Soest
19:30
Markant Uden
Uden
21:30
Markant Uden
Uden
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
19:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
22:00
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
Kulturhus
Denekamp
20:30
Mimik
Deventer
zaterdag 26 september 2020
15:00
Yentl en de Boer
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Garage TDI
De Speulkoel Anloo, Anloo
19:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Chris Verlaan - Man in de Maak
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
C.C. Deurne, Deurne
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg de Lawei, Drachten
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
21:30
Enge Buren - Basta!
De Mattelier, Groenlo
19:00
Enge Buren - Basta!
De Mattelier, Groenlo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Kardol - Welkom
De Vroone, Kapelle
Man, man, man, de Podcast
De Harmonie, Leeuwarden
Steef de Jong - SISI BOY
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Koningshof, Maassluis
Lisa Loeb - Extase
DeMess, Naarden
21:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Kom, Nieuwegein
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
16:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Midwestcomedyfest: Zoe Bizoe - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
21:00
Jandino - Opgefokt
Dok6, Panningen
19:00
Jandino - Opgefokt
Dok6, Panningen
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Daniëlle Schel - OK
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Agnietenhof, Tiel
19:15
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:15
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:00
Rayen Panday - Trigger
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 27 september 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Man, man, man, de Podcast
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
16:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
maandag 28 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
dinsdag 29 september 2020
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Chassé Comedy Club
Chassé Theater, Breda
chasse comedy club
Mezz, Breda
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Korrel Zout
ECI Cultuurfabriek, Roermond
woensdag 30 september 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
George & Eran - George & Eran worden racisten
Musis, Arnhem
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Het Parochiehuis, Delden
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Cpunt Theater, Hoofddorp
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Het Diekhuus, Middelharnis
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Idea, Soest
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 01 oktober 2020
20:30
Comedyclub Almere XL
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Kulturhus, Denekamp
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Mimik, Deventer