Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
16:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Chassé Theater
Breda
Mezz
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Musis
Arnhem
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Idea
Soest
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
21:30
Het Diekhuus
Middelharnis
19:30
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Het Parochiehuis
Delden
21:30
Markant Uden
Uden
19:30
Markant Uden
Uden
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
19:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Mimik
Deventer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Het Klooster
Woerden
21:30
Het Klooster
Woerden
Meervaart
Amsterdam
19:30
De Meerpaal
Dronten
21:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:30
Markant Uden
Uden
19:30
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
21:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
19:00
Theater De Veste
Delft
22:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Kulturhus
Denekamp
G.C. Tentakel
Zonhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
19:00
Flint
Amersfoort
21:15
Flint
Amersfoort
21:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Cacaofabriek
Helmond
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
zaterdag 26 september 2020
15:00
Yentl en de Boer
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 27 september 2020
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
16:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Man, man, man, de Podcast
ATLAS Theater, Emmen
maandag 28 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
dinsdag 29 september 2020
20:00
Chassé Comedy Club
Chassé Theater, Breda
chasse comedy club
Mezz, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Korrel Zout
ECI Cultuurfabriek, Roermond
woensdag 30 september 2020
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Cpunt Theater, Hoofddorp
George & Eran - George & Eran worden racisten
Musis, Arnhem
19:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Idea, Soest
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Deventer Schouwburg, Deventer
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Het Diekhuus, Middelharnis
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Het Parochiehuis, Delden
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 01 oktober 2020
20:00
75 ‘dat Kun Je Wel Zien Dat Is Hij’ - Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
19:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
21:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
20:30
Comedy Café
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Comedyclub Almere XL
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Mimik, Deventer
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater de Purmaryn, Purmerend
22:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
19:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
21:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
20:30
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
Man, man, man, de Podcast
Zaantheater, Zaandam
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Kulturhus, Denekamp
William Boeva - B30VA
G.C. Tentakel, Zonhoven
vrijdag 02 oktober 2020
20:00
75 'Dat kun je wel zien dat is hij' - Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Alex Ploeg - EGO
Werftheater, Utrecht
20:30
André Manuel - Sneu
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
De Nieuwe Kolk, Assen
19:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
21:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
21:30
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:00
Claudia de Breij - Hier ben ik
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Comedy Night - Stand Up Comedy In Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:30
Enge Buren - Basta!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:30
Enge Buren - Basta!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout