Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
16:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Patronaat
Haarlem
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Mezz
Breda
Meervaart
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Idea
Soest
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Musis
Arnhem
19:30
Markant Uden
Uden
21:30
Markant Uden
Uden
20:00
Het Parochiehuis
Delden
21:30
Het Diekhuus
Middelharnis
19:30
Het Diekhuus
Middelharnis
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
19:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
22:00
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
22:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Mimik
Deventer
Meervaart
Amsterdam
19:30
Markant Uden
Uden
21:30
Markant Uden
Uden
Kulturhus
Denekamp
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
Het Klooster
Woerden
19:30
Het Klooster
Woerden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
G.C. Tentakel
Zonhoven
21:15
De Meerpaal
Dronten
19:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Wilminktheater
Enschede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
19:30
Werftheater
Utrecht
21:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
19:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
22:00
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:30
Theater de Mythe
Goes
Theater De Leest
Waalwijk
21:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
zaterdag 26 september 2020
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Agnietenhof, Tiel
zondag 27 september 2020
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
16:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Man, man, man, de Podcast
ATLAS Theater, Emmen
maandag 28 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
dinsdag 29 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
chasse comedy club
Mezz, Breda
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Chassé Comedy Club
Chassé Theater, Breda
woensdag 30 september 2020
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
20:00
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Idea, Soest
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
George & Eran - George & Eran worden racisten
Musis, Arnhem
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Het Parochiehuis, Delden
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Het Diekhuus, Middelharnis
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Het Diekhuus, Middelharnis
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Deventer Schouwburg, Deventer
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 01 oktober 2020
Man, man, man, de Podcast
Zaantheater, Zaandam
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
19:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Theater de Bussel, Oosterhout
22:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
75 ‘dat Kun Je Wel Zien Dat Is Hij’ - Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Mimik, Deventer
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Kulturhus, Denekamp
20:30
Comedyclub Almere XL
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Het Klooster, Woerden
20:30
Comedy Café
Goudse Schouwburg, Gouda
William Boeva - B30VA
G.C. Tentakel, Zonhoven
21:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
19:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
De Meerpaal, Dronten
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
vrijdag 02 oktober 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Wesopa Weesp, Weesp
19:30
Alex Ploeg - EGO
Werftheater, Utrecht
21:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
19:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater de Mythe, Goes
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Leest, Waalwijk
21:30
Enge Buren - Basta!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:30
Enge Buren - Basta!
Theater De Lampegiet, Veenendaal