Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Chassé Theater
Breda
Zaantheater
Zaandam
van Beresteyn
Veendam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Kolk
Assen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Leidse Schouwburg
Leiden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater Ins Blau
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurcentrum Diest
Diest
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Markant Uden
Uden
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Capitole
Gent
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
van Beresteyn
Veendam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Spiegel
Zwolle
vrijdag 05 mei 2017
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Mini & Maxi
Chassé Theater, Breda
zaterdag 06 mei 2017
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Zaantheater, Zaandam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Spot
Theater De Kolk, Assen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de Lach
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
zondag 07 mei 2017
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 08 mei 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Pablo Francisco
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 09 mei 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Ins Blau, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
William Boeva - Reset
Cultuurcentrum Diest, Diest
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Pablo Francisco
Meervaart, Amsterdam
woensdag 10 mei 2017
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Zuidplein, Rotterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Spiegel, Zwolle
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Omval, Diemen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Leest, Waalwijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - T-splitsing
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
donderdag 11 mei 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater De Lievekamp, Oss
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Iemand Anders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Venray, Venray
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mike Boddé - De Geurige Man
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Maaspoort, Venlo
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
Chassé Theater, Breda
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Perron-3, Rosmalen
20:00
William Boeva - Reset
Capitole, Gent
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Open Podium Cabaret
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Werftheater, Utrecht
vrijdag 12 mei 2017
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Wilminktheater, Enschede
Sanne Wallis de Vries - Gut
van Beresteyn, Veendam
Marco Lopes - Saudade
Theater PePijn, Den Haag
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater de Spiegel, Zwolle