Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Markant Uden
Uden
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Mythe
Goes
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
City Theater
Schijndel
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Sneek
Sneek
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vestzaktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kaasfabriek
Wormer
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Koornbeurs
Franeker
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
City Theater
Schijndel
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Eendracht
Gemert
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Stenge
Heinkenszand
Theater de Mythe
Goes
Theater Bouwkunde
Deventer
Meervaart
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Scheldetheater
Terneuzen
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Porgy en Bess
Terneuzen
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
woensdag 18 oktober 2017
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Flint, Amersfoort
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 19 oktober 2017
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Mythe, Goes
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Danibal / Jeroen Winkelman
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
City Theater, Schijndel
20:15
Aron Elstak / Fabian Franciscus / Verkeerd Gekruid
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Zonder verdoving
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
De man die ik niet wilde worden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 20 oktober 2017
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Sneek, Sneek
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Koorts
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - De Onzen
Vestzaktheater, Enschede
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Veluvine, Nunspeet
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:30
Sjaak Bral
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Piepschuim
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Marian Mudder - Sofia Sessies
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 21 oktober 2017
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Leidse Schouwburg, Leiden
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Koornbeurs, Franeker
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning te rijk
Agora Theater Druten, Druten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
City Theater, Schijndel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Singer Theater, Laren
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Sjaak Bral
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Piepschuim
Theater De Omval, Diemen
20:30
Jan Beuving - Raaklijn
Meervaart, Amsterdam
maandag 23 oktober 2017
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 24 oktober 2017
Jetty Mathurin - De Overdracht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
De Eendracht, Gemert
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg de Lawei, Drachten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
woensdag 25 oktober 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Omval, Diemen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
20:00
Zonder verdoving
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
donderdag 26 oktober 2017
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - De Onzen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
De Stenge, Heinkenszand
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
Ali B - Koorts
Theater Bouwkunde, Deventer
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Scheldetheater, Terneuzen
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Veur Theater, Leidschendam
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Dok6, Panningen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Zonder verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 27 oktober 2017
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Porgy en Bess, Terneuzen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Tuin, Leusden
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Beuving - Raaklijn
Posthuis Theater, Heerenveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Derks - Spot
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Chassé Theater, Breda