Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Omval
Diemen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
DeMess
Naarden
Spant!
Bussum
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Walhalla
Rotterdam
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Werftheater
Utrecht
De Weijer
Boxmeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
De Meerpaal
Dronten
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Maaspoort
Venlo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Het Klooster
Woerden
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Agnietenhof
Tiel
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Diligentia
Den Haag
Theater Floralis
Lisse
Theater Floralis
Lisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Den Herd
Bladel
Chassé Theater
Breda
00:00
C.C. De Kei
Reusel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Omval
Diemen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Orpheus
Apeldoorn
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater Ludens
Voorburg
00:00
DNK
Assen
Theater Hofpoort
Coevorden
21:00
De Flux
Zaandam
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
DeMess
Naarden
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Bon theater
Medemblik
Het Klooster
Woerden
Arto Theater
Schoonhoven
Werftheater
Utrecht
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater de Huiskamer
Weert
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posttheater
Arnhem
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
C.C. Stroud
Putten
Het Dorpshuis
Nigtevecht
BREStheater
Brielle
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Pand
Gorinchem
Het Kielzog
Hoogezand
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Cultura
Ede
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Diligentia
Den Haag
vrijdag 12 oktober 2018
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater Zinin, Nijverdal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochen Otten - Troosten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kiki Schippers - Waar
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
DeMess, Naarden
Lebbis - De Bovengrens
Spant!, Bussum
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fransche School Culemborg, Culemborg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
Patrick Laureij
De Weijer, Boxmeer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
De Meerpaal, Dronten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Kom, Nieuwegein
Rayen Panday - Fenomeen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Ik beloof niks
De Maaspoort, Venlo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Agnietenhof, Tiel
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Storm, Winterswijk
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Floralis, Lisse
zaterdag 13 oktober 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Floralis, Lisse
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schouwburg de Lawei, Drachten
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. Den Herd, Bladel
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Chassé Theater, Breda
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Kei, Reusel
Claudia de Breij - Nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater De Omval, Diemen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
De Kunstgreep, Oostzaan
Howard Komproe - Live on stage
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam
De Smeltkroes, Maarheeze
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
DNK, Assen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hofpoort, Coevorden
21:00
Keihard Lachen met Anuar / Edson Da Graça / Samir Fighil
De Flux, Zaandam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Verwachting, Ritthem
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
DeMess, Naarden
Louise Korthals - Alles is er
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Bon theater, Medemblik
Matroesjka - Brainwash
Het Klooster, Woerden
Nathalie Baartman - Breek
Arto Theater, Schoonhoven
Oldenhermanns - UNSEXED
Werftheater, Utrecht
Patrick Laureij
Het Evertshuis, Bodegraven
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Huiskamer, Weert
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Posttheater, Arnhem
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Purper - Purper's Passie
C.C. Stroud, Putten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Het Dorpshuis, Nigtevecht
René van Meurs - Ik beloof niks
BREStheater, Brielle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater 't Pand, Gorinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Kielzog, Hoogezand
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Parktheater, Eindhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Salaheddine - De Marokkaan en de media
Cultura, Ede
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
DeLaMar, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Lochem, Lochem
Sounds Niets te verliezen
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Willem, Papendrecht
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Winsinghhof, Roden
Yentl en de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag