Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Flint
Amersfoort
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
C.C. Strombeek
Grimbergen
CCXL Theater
Vlissingen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Domijnen
Sittard
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:30
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. Mechelen
Mechelen
CCXL Theater
Vlissingen
Munttheater
Weert
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Veste
Delft
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:30
Chassé Theater
Breda
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Sneek
Sneek
Zaantheater
Zaandam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Kolk
Assen
Theater de Spiegel
Zwolle
van Beresteyn
Veendam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
zaterdag 29 april 2017
Martijn Koning - Koning van de Lach
Agnietenhof, Tiel
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Nathalie Baartman - Voest
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Cabarestafette
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Mike Boddé - De Geurige Man
Flint, Amersfoort
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Hofnar, Valkenswaard
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Oldenosborn - #Life
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
zondag 30 april 2017
19:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Chassé Theater, Breda
maandag 01 mei 2017
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
De Nieuwe Kolk, Assen
Youp van 't Hek - Licht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
dinsdag 02 mei 2017
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mike Boddé - De Geurige Man
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Matroesjka - Brainwash
Schuur, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Zaantheater, Zaandam
woensdag 03 mei 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Strombeek, Grimbergen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Domijnen, Sittard
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
Flint, Amersfoort
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Spant!, Bussum
Mike Boddé - De Geurige Man
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Big Ed / Bram van der Velde / Martijn Oosterhuis / Samir Fighil / Tim
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pablo Francisco
Zuiderpershuis, Antwerpen
donderdag 04 mei 2017
20:30
William Boeva - Reset
C.C. De Herbakker, Eeklo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Mechelen, Mechelen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Munttheater, Weert
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
vrijdag 05 mei 2017
William Boeva - Reset
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:30
Mini & Maxi
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Spot
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 06 mei 2017
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Kolk, Assen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Iemand Anders
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Spot
Theater De Kolk, Assen
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Spiegel, Zwolle
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Zaantheater, Zaandam