Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kimme
Zuidlaren
Theater de Kimme
Zuidlaren
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
De Domijnen
Sittard
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Oosterpoort
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Mythe
Goes
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Kampanje
Den Helder
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Maagd
Bergen op Zoom
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
15:00
Markant Uden
Uden
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Munttheater
Weert
Theater de Schalm
Veldhoven
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Willem
Papendrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Muze
Noordwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
vrijdag 15 april 2016
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 16 april 2016
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Kimme, Zuidlaren
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kimme, Zuidlaren
De Partizanen - De Partizanen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Je Suis Ali
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Markant Uden, Uden
Kirsten van Teijn - Heilloos
Markant Uden, Uden
Johan Goossens - Daglicht
De Domijnen, Sittard
Kasper van Kooten
Bon theater, Medemblik
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Schoft
De Oosterpoort, Groningen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Jan van Besouw, Goirle
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Mythe, Goes
Nathalie Baartman - Louter
Agora Theater Druten, Druten
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Kampanje, Den Helder
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Kennemer Theater, Beverwijk
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maagd, Bergen op Zoom
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Flint, Amersfoort
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor zichzelf
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
André Manuel
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Nina June - In your face
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Deventer Schouwburg, Deventer
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Cameretten Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Appels met Peren
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
zondag 17 april 2016
14:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Leest, Waalwijk
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Markant Uden, Uden
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 19 april 2016
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Harderwijk, Harderwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 20 april 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Schoft
Munttheater, Weert
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Willem, Papendrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
Soundos - Geboren met ervaring
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kampanje, Den Helder
donderdag 21 april 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Markant Uden, Uden
Kommil Foo - Schoft
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kasper van Kooten
De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Fulcotheater, IJsselstein
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag