Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Beauforthuis
Austerlitz
Crown theater
Aalsmeer
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Zaantheater
Zaandam
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Witte Theater
IJmuiden
C.C. De Herbakker
Eeklo
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Musis
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Schakel
Waregem
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
De Maaspoort
Venlo
Deventer Schouwburg
Deventer
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Werftheater
Utrecht
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Cultura
Ede
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
G.C. De Kluize
Oosterzele
Gryphus
Vierlingsbeek
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kantine Walhalla
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
P3
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
20:30
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zaterdag 12 maart 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Kasper van Kooten
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
zondag 13 maart 2016
Alex Roeka - Voort!
Beauforthuis, Austerlitz
Lankmoed - Onvergetelijk
Crown theater, Aalsmeer
14:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Puur gelul
Gebr. De Nobel, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 15 maart 2016
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
André Manuel - Het geval apart
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Witte Theater, IJmuiden
woensdag 16 maart 2016
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Herbakker, Eeklo
Lebbis - De Paardenpoetser
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Flint, Amersfoort
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Musis, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Posttheater, Arnhem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Bellevue, Amsterdam
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Daniël Arends
Theater De Kolk, Assen
Kasper van Kooten
Theater De Leest, Waalwijk
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater De Omval, Diemen
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Hof 88, Almelo
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Zaantheater, Zaandam
donderdag 17 maart 2016
Kasper van Kooten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Leids Cabaret Festival - finalistentour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Murth Mossel - Voors en tegens
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Schakel, Waregem
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Deventer Schouwburg, Deventer
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ali B - Je suis Ali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Kolk, Assen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Daniël Arends
Theater De Storm, Winterswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
Comedy Kitchen
Werftheater, Utrecht
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 18 maart 2016
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dorine Wiersma
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultura, Ede
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Weijer, Boxmeer
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Dok6, Panningen
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Kluize, Oosterzele
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gryphus, Vierlingsbeek
Nathalie Baartman - Louter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Hans Aarsman - Zelf weten
Kantine Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
P3, Purmerend
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Parktheater, Eindhoven
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Posthuis Theater, Heerenveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Kim van Zeben - De Tweede van Zeben
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen