Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Dok6
Panningen
Het Kwartier
Stolwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Den Herd
Bladel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Gooiland
Hilversum
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Dok6
Panningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Munttheater
Weert
Theater de Beun
Heiloo
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Wilminktheater
Enschede
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Munttheater
Weert
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Sneek
Sneek
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Veste
Delft
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Velinx
Tongeren
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
zaterdag 15 april 2017
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Dok6, Panningen
Matroesjka - Brainwash
Het Kwartier, Stolwijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Chassé Theater, Breda
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Den Herd, Bladel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
CCXL Theater, Vlissingen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Weijer, Boxmeer
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 17 april 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Gooiland, Hilversum
dinsdag 18 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Spant!, Bussum
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 19 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Spot
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Niet Schieten! - Kusje erop!
Dok6, Panningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Mike Boddé - De Geurige Man
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Posthuis Theater, Heerenveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Markant Uden, Uden
20:15
George van Houts - Kom Plot
Munttheater, Weert
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Enge Buren - Ruk!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
donderdag 20 april 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Wilminktheater, Enschede
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Mechelen, Mechelen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Munttheater, Weert
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Speeldoos, Baarn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Iemand Anders
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater De Winsinghhof, Roden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Marc-Marie Huijbregts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Koornbeurs, Franeker
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Bussel, Oosterhout
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:30
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - De Onzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
vrijdag 21 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
William Boeva - Reset
De Velinx, Tongeren
20:30
Vrouw Holland - 20 Jaar mannenhumor in een vrouwenlichaam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rogier Kahlmann - Pose
Theaterpand Weesp, Weesp
René van Meurs - Even goede vrienden
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen