Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Kwartier
Stolwijk
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Muze
Noordwijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Martiniplaza
Groningen
De Zwerver
Oostende
De Maaspoort
Venlo
Theater Gooiland
Hilversum
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Markant Uden
Uden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Dok6
Panningen
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Sneek
Sneek
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Munttheater
Weert
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
Wilminktheater
Enschede
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Reggehof
Goor
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Het Trefpunt
Warmond
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
zaterdag 15 april 2017
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Purmaryn, Purmerend
Matroesjka - Brainwash
Het Kwartier, Stolwijk
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Dok6, Panningen
20:00
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Mike Boddé - De Geurige Man
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Muze, Noordwijk
Pieter Derks - Spot
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Parktheater, Eindhoven
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Vrouw Holland - Mannenhumor in een vrouwenlichaam
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Martiniplaza, Groningen
William Boeva - Reset
De Zwerver, Oostende
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Maaspoort, Venlo
maandag 17 april 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Gooiland, Hilversum
dinsdag 18 april 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Spant!, Bussum
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
woensdag 19 april 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Meenthe, Steenwijk
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Enge Buren - Ruk!
De Maagd, Bergen op Zoom
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Beun, Heiloo
20:15
George van Houts - Kom Plot
Munttheater, Weert
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Storm, Winterswijk
Mike Boddé - De Geurige Man
Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Niet Schieten! - Kusje erop!
Dok6, Panningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Spiegel, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 20 april 2017
André Manuel - De Onzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Veste, Delft
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kommil Foo - Schoft
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Martijn Koning - Koning van de Lach
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
Lindenberg Theater, Nijmegen
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Sneek, Sneek
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sanne Wallis de Vries - Gut
Munttheater, Weert
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Mechelen, Mechelen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 21 april 2017
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Het Evertshuis, Bodegraven
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Cameretten - Finalistentournee
De Reggehof, Goor
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Parktheater, Eindhoven
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Trefpunt, Warmond
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Bussel, Oosterhout