Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
De Muze
Noordwijk
De Zwerver
Oostende
20:15
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Het Kwartier
Stolwijk
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Gooiland
Hilversum
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Beun
Heiloo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Munttheater
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Veste
Delft
20:30
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Munttheater
Weert
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Chassé Theater
Breda
zaterdag 15 april 2017
20:00
Watskeburt?! - de musical
Martiniplaza, Groningen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Spot
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Muze, Noordwijk
William Boeva - Reset
De Zwerver, Oostende
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Dok6, Panningen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meenthe, Steenwijk
Matroesjka - Brainwash
Het Kwartier, Stolwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Maaspoort, Venlo
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
CCXL Theater, Vlissingen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 17 april 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Gooiland, Hilversum
dinsdag 18 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Spant!, Bussum
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 19 april 2017
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Enge Buren - Ruk!
De Maagd, Bergen op Zoom
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Posthuis Theater, Heerenveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Beun, Heiloo
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Spot
Theater De Lievekamp, Oss
Niet Schieten! - Kusje erop!
Dok6, Panningen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Leest, Waalwijk
Mike Boddé - De Geurige Man
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
George van Houts - Kom Plot
Munttheater, Weert
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 20 april 2017
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Veste, Delft
20:30
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Koornbeurs, Franeker
Martijn Koning - Koning van de Lach
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - De Onzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Marc-Marie Huijbregts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kommil Foo - Schoft
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Mechelen, Mechelen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Micha Wertheim - Iemand Anders
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Sneek, Sneek
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Sanne Wallis de Vries - Gut
Munttheater, Weert
vrijdag 21 april 2017
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Sleutelmoment
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Marjolijn van Kooten & Bram Bakker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
20:30
Vrouw Holland - 20 Jaar mannenhumor in een vrouwenlichaam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
René van Meurs - Even goede vrienden
De Maagd, Bergen op Zoom
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Het Evertshuis, Bodegraven
Micha Wertheim - Iemand Anders
Chassé Theater, Breda